13. kolo

on . Posted in Články

Pozvánka na 13. kolo SuperLigy

images

 

Středa 19:00                      CLD – Red Eagles

Souboj týmů z popředí tabulky. Pokud chtějí CLD myslet na příčky nejvyšší musí dnes vyhrát, ale proti rozjetým Red Eagles to nebudou mít vůbec jednoduché. Red Eagles v minulém zápase získali putovní klíč od města Milovic, když v zápase proti odvěkým rivalům Sexy Bad Boys vyhráli zaslouženě po těžkých bojích. CLD minulé kolo ovládli výsledkovou tabuli když byli nápomocni jako asistenti hlavnímu rozhodčímu. Uvidíme kdo v zápase bude tahat za delší konec lana.

Tip experta MLMF:         02

 

Středa 19:45                      Buldoci – FC Vandráci

Favorit tohoto matche je podle papírových předpokladů jasný. Ale nikde není psáno, že Buldoci nemůžou svého soupeře zaskočit a jednoznačně svého soupeře přejet. Je to nevyzpytatelné utkání zkušenosti proti dravosti. Mladým puškám z Vandráků se v minulém kole povedlo to co se dnes může povést Buldokům, zaskočit papírového favorita, když v zápase s Borussií dokázali vybojovat remízu a ptáci na střeše si štěbetali, že dokonce sahali po výhře. Nevidíme důvod proč by to dnes nemohli předvést i Buldoci.

Tip experta MLMF:         2

Středa 20:30                      FC Balonka – Jelimáni

Poslední středeční zápas nám uzavírá dvojice týmů, kteří si již nějakou dobu pravidelně střetávají. Pokud se podíváme do historie vzájemných zápasů těchto dvou týmů tak zjistíme, že úspěšnějším týmem byla Balonka, ale Jelimánům se podařilo do svého týmu získat nové posily zvučných jmen a budou chtít vylepšit historickou statistiku. V minulém kole oba týmy prohráli a jistě si budou chtít udělat žízeň a oslavit výhru v místní knajpě.

Tip experta MLMF:         10

 

Čtvrtek 19:00                     Bombeři – TJ Exit84

Bomberům v posledním zápase s Topolkou chyběl brankář a tak se do branky musel postavit majitel týmu. Zpráva o tom jak zápas dopadl obletěla svět rychlostí světla. Topolka deklasovala Bomberi 11:4. Dnes se Bomberům postaví hráči TJ Exit84, kteří šlapou jak dobře namazaný stroj. Pokud za Exity nastoupí tahoun týmu Cáska a v bráně Bomberů opět majitel(z důvodu zachování anonymity neuvádíme jeho jméno) očekáváme dvouciferný výsledek.

Tip experta MLMF:         2

 

 Čtvrtek 19:45                     Katr tým – Rekko team Real Madrid

Oba týmy okupují třetí příčky tabulky. Katr tým se nachází na 3. místě od spodu a Rekko na 3. místě z vrchu tabulky. Rekko má 30 bodů a pokud chce i nadále držet krok s Red Eagles a J-Elity musí dneska udělat 3 body, nehledě na to, že 3. místo znamená účast v poháru UEFA. Pokud se Katr vyšperkuje k nadlidskému výkonu mohl by banditům z Rekka překazit jejich spanilou jízdu.

Tip experta MLMF:         2

 

Čtvrtek 20:30                     F.C.N.T. – FK Topolka

F.C.N.T. jsou na toto utkání nažhaveni, jelikož minulý týden měli pauzu když se Sidemeni nesešli a zápas byl odložen. Dnes se jim postaví Topolka, která ve 12. kole smetla Bomberi výsledkem 11:4. Hráči Topolky slavili vítězství do brzkých ranních hodin, protože jak všichni ví: Nejlepší párty je v noci ze čtvrtka na neděli. A kdyby nemuseli na zápas s F.C.N.T. tak slaví dodnes. Očekáváme, že zápas bude v mírné režii FCENTÉČEK, ale Topolka se nikdy nevzdává.

Tip Experta MLMF:         10

 

Pátek 19:00                        Sexy Bad Boys – Lokomotiv Lisovna

Sexící posilněni famózním výkonem proti lídrovi ligy, dnes na Lisovnu vletí a nedá jim nic zadarmo. Jak známo hráči v růžovém se na svého protivníka doslova přilepí a běhá za jeho pozadím celých 40 minut a mnohdy s nimi běží až do sprchy. Lisovna hraje do posledního dechu a svého soka může zaskočit svými rychlými brejky a precizním zakončením. Dle našeho bookmakera budou v zápase dominovat Sexy Bad Boys v čele se zástupkyní blonďatého pohlaví.

Tip experta MLMF:         1

Pátek 19:45                        Torcida AC – Sidemen FC

Druhý páteční zápas nám nabídne bitvu nejlepšího s nejlepším. Oba týmy od sebe dělí pouze dva body. Torcidě zatím sezóna nevychází podle jejich představ, ale ještě mají dost času vše napravit. Sidemeni se po nuceném odpočinku pokusí předvést výkon hodný obdivu a pokusí se zaskočit mistrovskou Torcidu. Zápas nabídne zajímavou podívanou, kde bude kralovat ofenzivní fotbal.

Tip experta MLMF:         0

 

Pátek 20:30                        Slavoj – J-Elita

Jelita poprvé v sezóně poznali hořkost porážky.  Dnes budou mít šanci na reparát a pozvednout si ztracené sebevědomí. Soupeřem jim bude Slavoj, který předvádí sympatické výkony. Nutno dodat, že v závěrech utkání jim většinou dochází dech, ale pokud v jejich dresu nastoupí neúnavný dříč a bijec #TV24, šance Slavoje značně stoupnou.

Tip experta MLMF:         2

 

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty