Upozornění

on . Posted in Články

Duležité upozornění!!! Prosím čtěte...

 

 

 

 

Soccer-customized-design-football-jersey-dressstažený soubor

 

Nastoupení hráče bez dresu a čísla

 

Vážení fotbalisté, jelikož se nám množí případy, že do utkání nastupují hráči v tričku z vietnamské produkce bez označení číslem a to i přesto, že všichni vedoucí týmů vědí, že je to pod pokutou 100 Kč, tak prosím vezměte v potaz pravidlo pro další sezonu 2018 / 2019. 

 

 

V této sezoně již nebude možné nastoupit na hrací plochu jinak než v jednotném dresu, který bude označen zřetelným číslem. Nyní je to ještě tolerováno se sankčním poplatkem. V další sezoně už však nulová tolerance. To znamená, že máte cca 9 měsíců na to, aby jste se připravili.

V první řadě jde o to, aby byli všichni hráči čitelní pro rozhodčího a on nemusel řešit komu připsat gol či jak dát do zápisu žlutou kartu.

V druhé řadě jde i o prestiž SuperLigy. A protože chceme udržet určitou úroveň, nejen v rámci fotbalové kvality, ale i v rámci image ligy a vás samotných.

Možná jste si všimli, že se čím dál více o Superlize píše v novinových plátcích a to znamená, že se do haly chodí dívat novináři, televizní redaktoři, zkrátka lidi z medií a proto bychom měli zachovat určitou úroveň, aby byla Superliga dobře prezentována ve všech mediích. Protože i z vaši strany je zde požadavek ligu rozšířit, tak tomu pojďme společně naproti.

Vedení dělá vše proto, aby se liga v dalším ročníku rozšířila o další týmy a mohla tedy vzniknout liga 1 a 2. Každý kdo má zájem zapojit se do ligy si nás jde vždy     „ Očíhnout „ . Proto je důležité, aby si i noví zájemci mohli udělat obrázek o kvalitě ligy a nenabyli dojmu, že se jedná o pralesní ligu bez pravidel.

Pokud nevíte kde se dají zajistit dresy za celkem zajímavé ceny tak přikládám pár odkazů :

http://www.3koshop.cz

http://www.levnedresy.cz

https://www.gazzasport.cz/dresy/komplety/

https://cs.sportsdirect.com/football/training-wear/football-training-tops#dcp=1&dppp=100&OrderBy=price_asc&Filter=AFLOR%5EMens

Co se týká potisku tak vám zcela jistě vyjde vstříc společnost IRE zde v Milovicích, která potisk zajistit umí a když se dohodnete na umístění loga této společnosti na své dresy tak vám určitě připraví i velmi zajímavou cenovou nabídku.

http://www.ire.cz/kontakt.html

Na dresech může být číslo od 0 – 99 . Je tedy na vás jaká čísla si na dresy zvolíte, ale prosím jen v tomto rozmezí.

V příští sezoně již nebude do hry vpuštěn hráč, který nebude disponovat jednotným dresem s jasně čitelným číslem.

Díky za pozornost a věřím, že chápete vážnost tohoto sdělení !!

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty