14.kolo

on . Posted in Články

Pozvánka na 14. kolo SuperLigy

 

14

Středa  19:00     Borussia - Buldoci

První středeční zápas nám otevře duo Borussia - Buldoci. Prvně jmenovaný tým je odpočatý po tydení pauze. Buldoci schytali výprask od Vandráků, kteří vyhráli rozdílem třídy. V tomto zápase nás překvapení nečeká a Borussia si svojí kombinační hrou pohlídá zápas od začátku až do konce. V zápase uvidíme spousty krásných branek, jen se trochu obáváme, že by to mohlo být pouze do jedné branky, respektive pouze do branky Buldoků. Počkáme si, zda-li Buldoci dostojí svému jménu a ukáží Buldočí povahu a zápas Borussii znepříjemní.

Tip: Jasná jednička

 

 

Středa  19:45     J-Elita - Balonka

J-Elita se zatím nachází na prvním místě tabulky. Týmy nacházející se za nimi doufají, že Jelítka ztratí,jistě budou fandit Balonce, která patří ke stálicím Milovické ligy. Balonka aktuálně okupuje 9. příčku a troufám si říci, že je to pro ně povedená sezóna. Někdo by mohl namítnout, že jsou takovým Robinem Hoodem, který bohatým bere a chudým dává. Když se podíváme na počet bodů J-Elit, kteří patři bodově k nejbohatším, je zde plamínek naděje pro týmy pronásledující J-elita, že Balonka heslo naplní a nějaký ten bodík urve.

Tip: na 65% to bude jednička

 

Středa  20:30     Vandráci - Bombeři

Vandráci jsou v laufu, dokázali sebrat body favorizované Borussi a v posledním zápase roznesli na kopytech Buldoky, kdežto forma Bomberů je někde na bodu mrazu. V posledních čtyřech zápasech inkasovali rovných 40 gólů, což nám dělá průměr krásných 10 branek na zápas. Bombeři se na zápas jistě připraví, jak je jejich dobrým zvykem a soupeři nedají ani centimetr na hrací ploše. Toto utkání bude o tom, jak se k němu postaví Vandráci, kteří jsou mírným favoritem.

Tip: Asi výhra Vandrá

 

Čtvrtek 19:00    Rekko team Real Madrid - Sexy Bad Boys

Rekko, jeden z třetice týmů, který čeká na zaváhání J-elit. V minulém kole nepředvedli zrovna sebevědomý výkon. Dnes je čeká tým Sexy Bad Boys. Růžovky nabírají dech a pomalu a jistě kosí jednoho soupeře za druhým jako Baťa sekal cvičky. Rekko má ve svých řadách vyhlášeného střelce Marka Barana, který dokáže zvrátit zápasy na jejich stranu. Sexící se nevzdávají a pokud jejich auru bude obklopovat vůně testosterenu nebudou pro Rekko lehkým soupeřem.

Tip: Neprohra Rekka

 

Čtvrtek 19:45     TJ Exit84 - F.C.N.T.

Tj Exit84 pod vedením zkušeneho bejčka Tomáše Doubka nabírá na obrátkách a pere se od příčky nejvyšší. F.C.N.T. známí svojí neutuchající touhou po vítězství, to dnes budou mít velice těžké. Rychlé nohy, tvrdé a přesné střely, kličky, z kterých zrak přechází, to jsou vlastnosti, kterými disponují hráči se šachovnicí na dresu. EFCÉNTÉČKA zdobí týmová hra, ochota položit jeden za druhého život, nikdy se nevzdávat a pokud nastoupí slečna Nicolette,tak i krása. Uvidíme, jak se svými přednostmi oba týmy naloží.

Tip: Pravděpodobně EXITI

Čtvrtek 20:30     Jelimáni - Katr Tým

Oba týmy mají po devíti bodech. Oba týmy svoje poslední dva zápasy prohráli. Oba týmy mají šanci na vítězství50:50. Náhoda? Myslím si, že ne. Oba týmy se mezi sebou dobře znají. Znají své silné stránky i svéslabiny ehmm slabé stránky. Vědí, kdy zaútočit nebo kdy se naopak stáhnout a čekat na svojí šanci. Uvidíme, zda král Jelimán připravil své lemury na zápas tak, aby dokázal porazit pistolníky z Katru.

Tip: Asi nejspíš pravděpodobně remízka

 

Pátek 19:00        FK Topolka - Torcida AC

Co k tomuto zápasu napsat... V historii země jsme několikrát byli svědky souboje Davida s Goliášem, bohužel v tomhle zápase David nevyhraje. Několikanásobný vítěz ligy Torcida si v zápase zastřílí a troufám si říci, že se dočkáme i dvouciferného výsledku. Topolka je rok od roku lepší a lepší, ale dnešní soupeř bude nad jejich síly. Podobně jako Vašek Klausů v Chile čmajzl propisku a strčil ji do kapsy svého saka, tak i dnes strčí Torcida do kapsy svého soka.

Tip: Dvojka jako prase

 

 

 Pátek 19:45        Lokomotiv Lisovna - CLD

CLD jsou překvapením ligy a budou mít ještě hodně velké slovo v konečném zúčtování prvního ročníku SuperLigy. CLD jsou zářným příkladem toho, že nemusíte mít tým plný hvězd, ale mnohdy stačí vůle jít si za vítězstvím, nevynechat jediný souboj, rvát se o každý balón a když máte v bráně jistotu v podobě Tomáše Karla nebo Karla Tomáše, toužebný cíl se jistě dostaví. Lokomotiv musí jít do zápasu s tím, že namají co ztratit, ba naopak pouze získat. Bude-li na tribuně přítomna i kamera od kluků z Lisovny, tak si po zápase budou chtít promítat povedené akce svého týmu, nikoli brek a zmar z pokaženého zápasu.

Tip: Club Líných Diplomatů

 

Pátek 20:30        Sidemen FC - Slavoj

Poslední zápas 14. kola uzavíra tým Sidemen, který nastoupí v dresech barvy tílka propuštěného vězně Jiřího Kajínka a stejně jako Jirka svůj souboj zápas vyhrají. Pro Slavoj tu hraje fakt, že Jirka Luňák už má licenci a je připraven pomoci Slavoji. Sám trenér nám potvrdil: "Řeší se zas jen náké formality". Každopádně Slavoj to nebude mít proti Sidemenům lehké, vezmeme-li v potaz, že za ně nastoupímistr světa František Hakl. Snad se Jirkovi Luňákovi povede namotivovat tým jako v legendárním zápase proti Kostomlatům.

Tip: jednička, ale po zapáse všichni na váhu!

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty