Pozvánka

on . Posted in Články

15. kolo SuperLigy

 

fifteen-15

 

 

Středa 19:00 Katr Tým - Jelita
První zápas 15. kola zahajuje duo Katr Tým proti Jelitům. Katr tým v minulém kole vyklepl Jelimány 6:2. Jelita zase v zápase s Balonkou, který diváky musel spíše nudit, vyhráli výsledkem 9:3. V tomto zápase převezme hostující tým otěže do svých rukou a jasně vyhraje. Diváci by v naplněné hale mohli vidět gólové hody při nichž by Jelita mohli nastřílet soupeři i dvouciferný počet branek.

 

 

Středa 19:45 Bombeři - Borussia
Bombeři v minulém kole přerušili svoji šnůru néé zrovna vydařených zápasů. Borussia zvládla v poklidném tempu porazit Buldoci. Zápas bude v jasné režii tymu Borussia. Můžeme se opět těšit na skvélě akce, krásné branky a jásající fanynky. Domácí tým nám ukázal, že fotbal hrát umí, uvidíme v jaké sestavě nastoupí a zda-li budou schopni konkurovat týmu z nedaleké Mladé Boleslavi.

 

Středa 20:30 CLD - Rekko team Real Madrid
Jednoznačné zápas kola. Tým, který zápas lépe zvládne může pomýšlet v závěrečné fázi ligy, na příčky nejvyšší. CLD stále zůstáva překvapením ligy, jde od zápasu k zápasu a drtí jednoho soupeře za druhým. Rekko, které má na svém kontě 36 bodů, je jedním z adeptů na ligový titul. Jak víme, CLD bojuje do posledních vteřin a v zápase vždy odevzdá maximum pro úspěch svého týmu. Rekko, ve svých řadách disponuje několika velmi technickými fotbalistmi, kteři jsou schopni zápas rozhodnout. Zápasu by slušela remíza, ale jak všichni víme: Míč je kulatý a brána je hranatá...

 

Čtvrtek 19:00 F.C.N.T. - FC Vandráci
Oba týmy mezi sebou delí jediný bod. Vandráci jsou na tom lépe, pokud svůj zápas zvládnou odskočí svému soupeři na 4 body. Oba týmy hrají klidný střed. Očekáváme, že i zápas se ponese v klidném duchu. Ovšem zápasy F.C.N.T. často bývají velmi vypjaté a sem tam padne nějaká ta karta ať už barvy žluté, či červené. Tipujeme další remízový zápas.

 

Čtvrtek 19:45 Sexy Bad Boys - Jelimáni
Výkonost Sexíků je podobná té, s jakou své zápasy hraje vyhlašený český klub AC Sparta Praha. Náš největší klub se nechal slyšet, že se do své hry snažil aplikovat prvky, které viděl právě u chlapců v růžovém (možná proto se Spartička nachází tam, kde se nachází). Jaro se nám pomalu blíží a Král Jelimán se probouzí ze zimního spánku plný sil a energie, dlouho neviděl chlapi co se umějí pořádně hejbat, což Sexíci ve všech směrech splňují. Bude zajímávé sledovat jestli už na Jelimány přišlo jaro a svou svatyni uchrání.

 

Čtvrtek 20:30 Torcida AC - TJ Exit84
Další zápas, který by se dal nazvat šlágrem kola. Oba týmy spolu sousedí v tabulce a oba mohou usilovat o to, aby se v konéčném zúčtování dostali na bednu. Torcida je v zápase mírným favoritem, ukáže svojí zkušenost a týmovost, zápas by měla zvládnout. Mladé pušky z Exitu nebudou lehkým soupeřem, kvalita hráčů kterými se pyšní a je vyrovnaná a po celý zápas jsou stejně silní, ať je na hrací ploše kdokoli. Torcida by měla předvést svůj stabilní výkon a ze zápasu odejít jako vítěz.

 

Pátek 19:00 Red Eagles - Lokomotiv Lisovna
Troufáme si říci, že zápas bude jen o tom, jak k němu přistoupí hráči Red Eagles. Pokud k němu přistoupí lehkovážně, můžou se dostat do problémů, ale pokud nastoupí dirigent, boss a fantastický střelec z delší a ještě větší vzdálenosti pan Michal "Lionel" Švehla, není o výhře Orlů sebemenších pochyb. Jestli Lisovna ucítí šanci na senzaci kola, bude škrábat a kousat, ale Red Eagles ja natolik zkušený tým, že si utkání ohlídá a vyhraje.

 

Pátek 19:45 Slavoj - FK Topolka
Souboj týmu, kteří se navzájem velmi dobře znají. Ve společných duelech byl úspěšnější tým Slavoje, ale Topolka je zápas od zápasu lepší a mohla by svého dnešního soka zaskočit. Týmy se drží spíše ve spodní části tabulky, kde bitvy o 3 body bývají častokrát tvrdší než souboje o místa v horní polovině. V zápase moc branek asi nepadne a mírným favoritem bude Slavoj.

 

Pátek 20:30 FC Balonka - Sidemen FC
15. kolo nám uzavírá zápas mezi Milovicemi a Čelákovicemi. Nutno podotknout, že klůci z Čelákovic jsou na tom co se týká postavení v tabulce o poznání lépe. Dotahují se na čelo a předvádějí krásný fotbal. Balonka je v klidu a hraje stylem, který jim je vlastní. V klidu si jít zahrát, udělat si žízeň a dát zasloužené pivko. Zápas se odehraje v poklidu a Sidemeni si dojdou pro vítězství..

 

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty