16. Kolo

on . Posted in Články

Pozvánka na 16. kolo SuperLigy

 

28377747 1460760770700801 6415683092814147824 n

 

 

 

28.2.2018 STŘEDA

Buldoci : Bombeři

Bombeři v minulém kole urvali jeden bod po velmi dobrém zápase s Borussií, Buldoci odpočívali a budou bojovat o další body v tabulce, zatím jsou na posledním místě a 3 body je mohou posunout před rivala ze spodní části tabulky, tedy před Lisovnu. Prakticky jde o to, v jaké kondici nastoupí Bombeři, pokud budou hrát systém 5 + 1 a s nimi na hřišti nebude Sněhurka a sedm trpaslíků, pak bych si dovolil pasovat je na vítěze tohoto duelu. Pokud však budou opět v říši pohádek, tak si výsledek nedovolím ani tipnout !!

TIP : Jsem měkkej, fakt no nedám 

KURZ : 15 – 8,9 – 1,75

 

 

Rekko : Red Eagles

Co říci, souboj dvou týmů z čela tabulky, prakticky zápas o 6 bodů, kde si určitě nikdo nic nedaruje. Tým, který to zvládne a body urve, může doufat a věřit v zaváhání Jelítek a přiblížit se tak blíže k branám vítězným, ale někdy věřit nestačí. Rekko má mladý tým, který střílí spoustu branek, ale také jich dokáže celkem dost dostat. Red Eagles má celkem vyrovnaný tým, který dokáže bránit, ale i střílet branky, pokud se sejde v ideální sestavě. Tak teď babo raď, vsadit na mládí nebo na vyzrálost ?

TIP : 1 0

KURZ : 1,95 – 2,05 – 2,15

Borussia : F.C.N.T

Oba týmy se drží v klidném středu tabulky. Borussia hraje velmi pohledný fotbal plný kombinací, narážeček z jedné. Hlavními tahouny v týmu je otec a syn, které když si FCNT nepohlídá tak by mohli vyfasovat i dvoucifernou nálož. Na druhou stranu i FCNT dokáže hrát velmi pohledný fotbal a vždy do toho dávají srdce, takže mohou překvapit a favorita zaskočit. Navíc mají tajnou zbraň, která, když využije svých vnady, tak nejednomu hráči Borussie může spadnout čelist a to by pak znamenalo zvrat v zápase.

TIP : 1

KURZ 1,15 – 3,60 – 9,9

1.3.2018 ČTVRTEK

Jelimáni : CLD

Tento zápas bude asi také velmi zajímavý, král Jelimán zavelel a dle informací by chtěl získat nějaké body pro své lemury, jak se to povede, uvidíme ve čtvrtek. Jedna z hlavních opor týmu cédéček se zranila, takže jim bude chybět tvůrce hry s nízkým těžištěm a lehkým airbagem. I přesto si myslím, že chlapci z CLD zápas zvládnou a lemuří ocásky si namotají jako trofej doma na své stojany plné cédéček.

TIP : 1

KURZ 8,85 – 3,17 – 1,56

Vandráci : Torcida

Co k tomuto zápasu dodat. Asi jen jediné. Pokud ve Španělské torcidě nezůstanou zavřené hlavní opory týmu, tak vandrák od Karlova mostu asi dostane dosti naloženo karabáčem přes záda. Nerad bych tým vandrující po galaxii podcenil, ale zkrátka tady je to jako bych řekl, že Okamura bude prezidentem, tedy také nemožné, aby Vandráci Torcidu porazili ! Takže můžeme Vandrákům jen držet palce, aby tím karabáčem nedostali dvoucifernou nálož. Chlapci držte se, můžete i překvapit tak nestahujte kalhoty již před brodem, ten je ještě daleko !!

TIP : 1 

KURZ : 12,8 – 4,87 – 1,05

Jelita : Sexy Bad Boys

Tým nabitý metrosexuály s Rocky Balbou v čele, proti týmu, kde mají rádi nanuky a takzvané deep smoking. Jelítka zatím kráčí sezonou pouze s jednou porážkou a jistě by rádi tuto bilanci udrželi i nadále. Sexíci, naopak potřebují body, pokud další sezonu nechtějí začínat ve druhé lize a prát se o postup mezi elitu. Mám těch 5 % chlapců rád, ale jiný výsledek než výhra Jelítek, může být jen velkým překvapením. Přesto budu držet palce našim horkokrevnějším kamarádům.

TIP : 1

KURZ 1,05 – 3,80 - 69

2.3.2018 PÁTEK

TJ Exit : Slavoj

TJ Exit v minulém kole dostal od Torcidi, jak to říci kulantně, naloženo ! Přepokládám, že si bude chtít vylepšit reputaci u svých fanoušků, ale hlavně fanynek. Nebude to však mít jednoduché, pokud za Slavoj nastoupí tvůrce hry, nejlepší vrhač outů a skutečně nejsuprovější fotbalový rozhodčí. Pokud tento mozek Slavoje nebude chybět tak bude mít TJ Exit velký problém. Pokud však nasadí osobku, budou mít velkou šanci Slavoji naložit to, co v minulém týdnu dostali a zbavit se tak kletby, kterou je proklel sám velký Torcidius.

TIP : 1

KURZ 1,41 – 12,6 – 27,8

Sideman FC : Katr tým

V minulém týdnu Sidemen překvapivě nebodoval. Jednou okusili hru bez brankáře a zjistili, že to opravdu nejde. To však neznamená, že se na další zápas nepřipraví a golman opět nedorazí. Budou chtít bodovat a pokusit se o nemožné, zapojit se do bojů o případné finalfour. To Katr tým je na tom podstatně hůře. Zranila se jejich největší opora, špílmachr, ten co dával týmu myšlenku a byl schopen rozhodovat zápasy – přejeme brzké uzdravení a za pár měsíců naviděnou na hřišti. Tím je vlastně vysvětleno vše. Sidemem mít brankáře bude, Katr svou největší oporu mít nebude, jedině, že by se zápas přeložil do Mladé Boleslavi, takže odpověď asi znáte.

TIP : 1

KURZ 1,13 – 11,25 – 99,5

FC Topolka : FC Balonka

A je to tady. Poslední zápas tohoto týdne by se dal nazvat takovým El Clasicem. Stejně jako, když se potká Barcelona s Realem Madrid, tak i tyto dva týmy dokáží vyšroubovat emoce svých fanoušku na 100 stupňů. Už měsíc před očekáváným duelem můžete sledovat špičkování těchto týmů na sociálních sítích, ať je to Facebook, Instagram, Twiter nebo Lícnaja kníga, všude je to stejné, každý tým vyzvedává svou hvězdu do nebes a na hvězdě druhého týmu nenechá nit suchou. Všichni však víme, že na hřišti se už každý hráč soustředí jen na svůj výkon a v boji o body jsou schopni tito borci nechat na place vše, třeba i své propocené trencle.

TIP : 0 2

KURZ 3,49 – 3,05 – 2,76

 

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty