17. kolo

on . Posted in Články

Pozvánka na 17. kolo SuperLigy

pozvánka5245

Středa 19:00 Sexy Bad Boys – Sidemen FC
Sexící v minulém kole nezvládli zápas leadrem ligy a prohráli 8:3, nutno říci, že tým růžovek předvedl sympatický výkon za který se nemusejí stydět. Borci z nedalekých Čelákovic deklasovali bezmocný Katr Tým rozdílem několika tříd a zvítězili poměrem 14:0, kde brankař Petr Bařina udržel již pátou nulu a je hlavním aspirantem na titul “brankář roku“ a pokud naváže na předešlé výkony a opět nepustí míč za svoje záda nemůže jeho tým prohrát. Sidemeni si zápas pohlídají a v pohodě získají další tři body do tabulky pravdy.

 

 

Středa 19:45 F.C.N.T. – Buldoci
EFCÉENTÉ v posledním zápase ztratili slibně rozjetý zápas když o poločase vedli 2:1 proti jednomu z nejlépe kombinujících týmů Borussii a nakonec prohráli 3:5. Buldoci porazili tým Bomberů a zaznamenali druhou výhru v sezóně, o to lepší pocit museli mít když dokázali nastřílet 8 branek. Pokud F.C.N.T. předvedou podobný výkon jako proti Borussii nemusí se o výhru obávat. Uvidíme jestli si Buldoci budou chtít znovu užít slastný pocit výhry a zakousnou se do chlapců a jedné dívky jako lev do své kořisti.

Středa 20:30 Red Eagles – Jelimáni
Definice týmu Red Eagles: Orel je společné české jméno pro příslušníky několika různých rodů dravců z čeledi jestřábovitých. Jedná se o velké ptáky obývající převážně Starý svět. Orel je patří mezi vládce vzdušného prostoru, svojí oběť vyhlíží z velké výšky a pak zaútočí rychlostí blesku.
Definice týmu Jelimáni: Lemur je české společné jméno pro pět rodů poloopic ze dvou čeledí, které spolu tvoří nadčeleď lemuři. Lemur vládce džungle a živí se převážně rostlinnými plody.
Pokud se Orel snese a zaútočí Lemur nemá šanci tento útok odvrátit. Podobně bude probíhat i dnešní zápas. Půjde jen o to kolikrát Red Eagles zaútočí a kolikrát jejich útok bude úspěšný.
Jasná výhra Red Eagles!

Čtvrtek 19:00 Torcida AC – Borussia
Vrchol 17. kola SUPERLIGY, alespoň co se týká stylu jaký oba týmy předvádí. Prezentují se rychlou kombinační hrou, která vede k plnou krásným brankám. Mírným favoritem bude tým Torcidy, ale Borussieské duo Mašek a Mašek neboli otec a syn jsou schopni zvrátit utkání na svou stranu. Milan Karásek z Torcidy je jedním z možných kandidátů na nejlepšího střelce ligy, uvidíme jestli zahájí stíhací jízdu na zatím vedoucího Marka Barana z Rekka.

Čtvrtek 19:45 CLD – Jelita
Souboj dvou týmu z TOP 5 ligy. CLD, kteří byli překvapením ligy pomalinku tabulku klesají, na jejich výkonu je hodně znát absence Juliuse Horvátha, který byl hlavním pilířem jejich útočné hry. Do branky se jistě postaví jeden z nejlepších brankařů ligy a to Tomáš Karel, který bude muset čelit nájezdům oranžových kočovníku z kmene Jelitáá. Pokud CLD zvládne defenzivní činnost na jedničku a nedovolí Jelitům vstřelit branku, mohli by Jelítka postupem času znervóznit a zápas klidně i ztratit.

Čtvrtek 20.30 Vandráci - Slavoj
Oba týmy se drží v klidném středu tabulky i když Vandráci se aktuálně nachází v lepší pozici než jejich dnešní sok. Vandráci se zlepšují každým zápasem a každý zápas dokazují, že fotbal hrát umějí. Jejich dnešní protivník Slavoj také hraje celkem pohledný fotbal, ale doplácejí na to, že jim během zápasu dochází fyzický fond. Můžeme se těšit na souboj, kde by mohlo padnout spousty branek a zápas by mohl skončit spíše hokejovým výsledkem.

Pátek 19:00 Lokomotiv – Rekko team
Bitva týmů z opačného pólu tabulky. Rekko si lebedí na prozatimním 2 místě. Lisovna se bohužel pro ní nachází na místě posledním. V tomto zápase nepůjde o to jak, ale o kolik. O kolik gólů Rekko vyhraje. Rekko bude v tomto zápaase dominovat a na tento zápas zvolí takzvanou taktiku totálního fotbalu.

Pátek 19:45 FC Balonka - TJ Exit84

Ač se na první pohled může zdát, že Exiti by mohli být jasným favoritem, nemusí tomu tak být. Balonka nejednou předvedla parádní zápas a dokázala porazit i papírově silnější soupeře, jestli je jejich dnešní soupeř podcení mohlo by z toho být překvapení. Exit brázdí trávník Milovické haly již od samého vzniku ligy, patří tedy mezi nejzkušenější týmy, věřím, že si zápas pohlídají a zvítězí.

Pátek 20:30 Katr Tým - FK Topolka
Dva tradiční celky Milovické ligy, dva týmy, kteří spolu odehráli již pěknou řádku utkání. Pokud nahlednéme do historie vzájemných zápasů, tak úspěšnějším týmem byl Katr. Aktuálně í formu má asi o něco lepší Topolka. Bude to nelítostná bitva, heslo obou týmů bude: Na hřišti neznám bratra. Ale po skončení zápasu budem svědky přátelského objímání. Topolka tento zápas neprohraje.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty