18. kolo

on . Posted in Články

Pozvánka na 18. kolo SuperLigy

 

images 002

 

Středa                  19:00                     Bombeři – F.C.N.T.

                                                              

Bombeři do zápasu nastoupí odpočatí a plní elánu po 14 denní pauze, kdy byli hlavními aktéry u výsledkové tabule. Naproti tomu jejich dnešní soupeř F.C.N.T., který v minulém kole deklasoval Buldoky výsledkem 9:4.  Pokud se v brance Bomberů opět objeví jejich manažer ve slušivé teplákové soupravě, která odpovídá nejnovějším módním trendům, jsou jejich šance na vítězství poněkud oslabeny, ale pokud se manažer postaví do útoku tak jejich šance naopak velmi vzrostou. F.C.N.T. zabojují a předvedou hru, která je jím vlastní a dovedou svůj tým do zdárného konce.

 

19:45                     TJ Exit84 – Katr Tým

Exiťáci v minulem kole nezvládli zápas s Balonkou, kde byli papírovými favority, což bylo trochu překvapení kola. Katr porazil svého úhlavního nepřítele Topolku, výhra znamenala předskočení právě Topolky o 2 body. Exit si bude chtít v tomhle zápase zachránit reputaci a Katru by mohl uštědřit i dvouciferný výsledek. Z úst nejmenovaného hráče Exitu, který vystupuje pod přezdívkou MD7 jsme slyšeli pověstnou větu:“ Dejte mi míč a běžte slavit“. Jsme plní očekávání jak hráč svoje proroctví naplní a zda-li po zápase vystoupí z anonymity.

                               20:30                     Buldoci – Torcida AC

V tomto zápase asi není moc co řešit, Torcida nastoupí a už od první sekundy bude na hřišti dominovat. Buldokům nezbyde nic jiného než se bránit a odolávat nájezdům rytířů ve vínových dresech. Ve prospěch Torcidy hovoří i to, že sázkové kanceláře na jejich vítězství nevypsali žádný kurz. Buldoci se snaží hrát fotbal za každého výsledku, takže je jisté, že svoji kůži nedají úplně zadarmo.

Čtvrtek                19:00                     Borussia – Slavoj

Zápas, ve kterém by mohlo padnout hodně branek. Oba týmy mají rádi ofenzivní fotbal a na defensivu moc nemyslí. Výsledek by mohl být spíše hokejového rázu, jak už to v zápasech Borussie bývá. I přesto, že by mohlo padat mnoho branek na obou stranách, je Borussie favoritem, díky své hře, která vždy lahodí všem přítomným v Milovické hale.

                               19:45                     J-Elita – Red Eagles

Zápas o všechno. Vrchol sezóny. Tak by se dal nazvat dnešní duel. Pokud Red Eagles Jelita porazí, budou stále živit naději na první titul milovické SuperLigy. Když Jelita neprohrají, udělají důležitý krok pro zisk titulu. Očekáváme zápas, který se bude hrát ve svižném tempu a akce bude střídat akci.  Borci v oranžovým mají psychickou výhodu v tom, že vyhrát nemusí kdež to Red Eagles musí vyhrát za každou cenu.

               

                20:30                     Sidemen – CLD

Jak to na začátku ligy vypadalo s týmem CLD dobře, tak se postupně tabulkou propadají, ale i tak se zatím 7. příčka dá považovat za úspěch.  Obávám se, že jejich dnešní soupeř Sidemen jim nedovolí získat nějaké body navíc. Branku Sidemenů hají golman Petr Bařina, který je sběratel čistých kont a pomalu atakuju magickou hranici dvou set čistých kont podobně jako Petr Čech v Premier League. Nutno dodat, že Petr předvádí stabilnější výkony než jeho brankařský kolega z Arsenalu. Sidemeni zápas s CLD zvládnou a připíši si další tři body na svoje konto.

Pátek                    19:00                     FC Vandráci – FC Balonka

Oba týmy se drží v klidném středu tabulky, takže v tomto zápas jde prakticky o to , kdo v dalším ročníku bude účastníkem SuperLigy a kdo pofrčí do druhé ligy. Ve hře o Superligu jsou stále čtyři týmy a mezi ně , patří i tito dva adepti. Přepokládám, že půjde o celkem vyrovnaný zápas, kde může vyhrát jeden či druhý tým. V tomto případě se však přikláním na stranu Vandráků, jelikož jak dobře víme tak kluci z Balonky jsou jako Jánošíci. Bohatým berou a chudým dávají. Necháme se překvapit. Bude to souboj obran s rychlými brejky. Jde snad jen o to čí brejky budou rychlejší a kopačky přesnější.

19:45                     FK Topolka – Sexy Bad Boys and Sexy ladies

Na první dobrou by se zdálo, že půjde o jasnou záležitost a Sexy Bad Boys and Girl, kteří by měli jasně dominovat na hřišti i v kabině. Opak je však pravdou. Topolka se v posledních kolech prezentuje velmi bojovnými výkony a pere se o každý metr na našem umělém trávníku. Svá kila přetavuje v rychlost a díky váhového výhodě oproti soupeři, může mít sice pomalejší start na balon, ale pokud se už ten těžký diesel rozhýbe,  tak ho nikdo nezastaví ! Sexíci to budou mít těžké, nesmí v tomto zápase usnout na vavřínech, spoléhat na délku svých údů či sexapeal, ale budou muset vzývat všechny fotbalové bohy, aby byli na jejich straně, pokud chtějí i v dalším ročníku měřit síly s těmi nejlepšími. Remízka by tomu slušela, ale naši metrosexuálové se poperou o tři body. Zkrátka se budou snažit ten diesel zadřít již v prvních deseti minutách !

20:30                     Jelimáni – Lokomotiv

Jediný zápas kde by si mohl fanoušek říci, že snad nejde o nic, ale to by se mýlil. Oba týmy se sice pohybuji ve spodním patře tabulky, ale to neznamená, že se budou objímat a na výsledku zápasu se domluví ještě v kabině. Lokomotiv bude chtít určitě vybojovat poslední body, protože v závěrečném kole je čekají Jelítka a tam už asi moc šancí nebude, takže pokud se chtějí posunout v tabulce před Buldoky a neskončit na posledním místě, mají takřka poslední příležitost.  Králi Jelimánovi jde sice o h...o, jak se říká v té naší fotbalové hantýrce, ale parta lemurů, která svého krále následuje po celou sezonu nebude chtít prohrát a rádi by po vyhraném zápase zchladili své lemuří hrdla oroseným mokem . Jak dobře víme tak i lemuří ocásky lépe funguji po vyhraném souboji a lemurky, chované doma v zajetí moc dobře vědí, že se lemur zdrží, ale na druhou stranu, také vědí, že je více rozdavačný a ve finále se stejně ze všeho vylíže.

 

 

 

 

 

 

 

Středa                  19:00                     Bombeři – F.C.N.T.

                                                              

Bombeři do zápasu nastoupí odpočatí a plní elánu po 14 denní pauze, kdy byli hlavními aktéry u výsledkové tabule. Naproti tomu jejich dnešní soupeř F.C.N.T., který v minulém kole deklasoval Buldoky výsledkem 9:4.  Pokud se v brance Bomberů opět objeví jejich manažer ve slušivé teplákové soupravě, která odpovídá nejnovějším módním trendům, jsou jejich šance na vítězství poněkud oslabeny, ale pokud se manažer postaví do útoku tak jejich šance naopak velmi vzrostou. F.C.N.T. zabojují a předvedou hru, která je jím vlastní a dovedou svůj tým do zdárného konce.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty