Pozvánka na 19. kolo

on . Posted in Články

Pozvánka na 19. kolo + vyhlášení výsledků

 

29356539 1481365291973682 3168742071154507776 n

Středa 19:00 Rekko – Jelimáni

Zdálo by se, že už není o co hrát. Opak je však pravdou. Pokud se chce Rekko v této sezoně umístit na bedně, tak musí bezpodmínečně vyhrát, protože jinak může skončit až na nepopulárním čtvrtém místě. Navíc M. Baran soutěží o nejlepšího střelce tohoto ročníku, takže hned tu máme dva důvody, proč se přijít podívat. Jelimáni sice v předchozím kole ostrouhali mrkvičku s Lisovnou, ale vůbec bych je nepodceňoval. Pokud se z trestu vykoupí M.Jokl tak mohou sehrát velice zajímavou partii a Rekko bude muset hodně makat, aby jim král Jelimán neznepříjemnil závěr sezony. Pokud král Jelimán od začátku vybuduje před svou brankou takzvaný Prešovský beton, bude mít Rekko s dobýváním tvrze, pověstného krále Jelimána , velký problém.

 

19:45 Torcida – Bombeři
Bombeři v minulém kole odpočívali, jejich soupeř se bohužel nedostavil a na účet Bomberů tak přistála odměna v podobě 3 bodů a 5ti golů. Teď jde jen o to zda jim tento odpočinek pomohl a nabrali síly, nebo naopak, ublížil. Budeme věřit v tu první variantu a půjdeme se podívat zda dokáží Bombeří urvat nějaký bod i s těmi nejlepšími, což bez pochyby tým Torcidy je ! Dalším faktem je, že Torcida má v týmu hráče M. Karáska, který již bude vědět jak dopadl jeho konkurent v předchozím zápase a bude mít tedy jedinečnou šanci poprat se o krále střelců a vystřílet tak svému týmu 100 piv jako odměnu za tuto sezonu. Pohlídá si M. Karásek a Torcida lákavých 100 piv, nebo překvapí Bombeři? Je to poslední kolo a stát se může cokoliv !!

 

20:30 CLD – Topolka
Ani jednomu týmu prakticky o nic nejde. CLD se postupně propadali z medailových pozic až se usadili na 7. místě a to si evidentně i uhájí. Topolka sice může ještě při případné výhře poskočit o jedno místo výše, ale jde o to, zda po tom vůbec touží. Předpokládám tedy, že si oba týmy půjdou hlavně užit poslední zápas, udělat si žízeň a okouzlit tak své fanynky v hledišti, které je mohou následně okouzlit ve sprše, samozřejmě se to týká pouze týmu, který bude odcházet s vítěznou šerpou. Jak dobře víme tak loserům nikdo do sprchy umýt záda nepřijde !! Natož snad opláchnout ohambí !

 

Čtvrtek 19:00 Red Eagles – Sidemen FC
Prakticky přímý souboj o 4.místo v tabulce. Vše ostatní je jen v rovině kdyby a jak víme tak na kdyby se nehraje. Oba týmy disponují dobrou ofensivní silou a jak je vidět v tabulce tak SIdemen i dobrou defensívou. Navíc Sidemen ještě posílil o nového brankáře, takže by to mohl být opět vyrovnaný zápas plný překvapení a to na obou stranách. Orli již budou vědět, zda hrají už jen o nepopulární bramboru a nebo zda se ještě budou prát o lepší umístění, ale zcela jistě ani jeden z týmů nedarují tomu druhému nic zadarmo.

 

19:45 Slavoj – Buldoci
Jak dobře víme tak Slavoj má jednu obrovskou výhodu a to je to, že mají mezi sebou dirigenta hry, kterého chodí podporovat celá rodina včetně psa, papouška a naposledy byl přítomen v přenosném akváriu i závojnatka Charlie. Pokud tedy bude opět v hledišti přítomná celá Kelly Familly, tohoto borce tak nebude pochyb o vítězství Slavoje. Pokud však všichni věrní fanoušci zůstanou doma, tak se Buldoci nemají čeho bát a mohou překvapit. Ono poslouchat celých 40 minut Charlieho jak podporuje svou ikonu, boha ze zpěněné vody svého akvária, není žádný med.

 

20:30 FC Balonka – Borussia
Postavení týmu Borussie v tabulce úplně neodpovídá kvalitě tohoto týmu. Po celou dobu se prezentují útočným fotbalem, čemuž odpovídá i počet vstřelených branek. Na druhou stranu ale zapomínají bránit, takže v tomto zápase se skutečně může stát cokoliv. Balonka má v týmu vyzrálé borce, kteří vědí kde má kanec otvor, ale budou stačit na duo Mašek, Mašek, pokud se oba dostaví ? Křišťálovou kouli nemám, ale pokud budou oba dirigenti Borussie přítomni tak to Balonka nebude mít jednoduché a opět bude muset spoléhat na své smrtící brejky . Našel už znovu formu pan Capouch, který v minulých zápasech dokázal potrápit favority ? Nebo už jeho forma odešla do věčných lovišť ? To ví jen Vinetou a Rudý gentleman.


Pátek 19:00 Lokomotiv – Jelita
Zápas Davida s Goliášem. J-elita si prakticky díky remízou s Orly v přechozím zápase, zajistili první příčku. V tomto zápase jim tedy stačí jeden bod k tomu, aby se zapsali do historie superligy jako první vítězové. Takto zkušený tým asi nepodcení poslední zápas v sezoně. Lokomotiv sice po předchozím kole odskočil Buldokům o jeden bod a opustili tak nelichotivé poslední místo. Nevěřím však, že by zaskočili leadera soutěže a připravili je o nějaké body. Jde jen o to jak moc se budou Jelita fotbalem bavit a kolik nastřílí golů. V posledních zápase jsem si všiml, že už i pan Krátky mladší se naučil nahrávat, pokud mu tedy tato zkušenost zůstane i v tomto zápase, mohl by to být pěkný golostroj.


19:45 Katr tým – Vandráci
Oba týmy v předchozím kole dostali lehce naloženo a budou se snažit v kole posledním odčinit nelichotivé výsledky z kola předchozího. Vandráci mají sice tabulkově mladší a tedy lehce silnější tým, naopak Katr tým je týmem vyzrálých borců, kterým stále chybí dirigent a maskot v jednom, je to tedy tak trošku jejich achillova pata, ale snad se bez svého dirigenta obejdou a pokud budou zodpovědně bránit, mohou přemýšlet i o zajímavém výsledku. Nu necháme se překvapit s jakou taktikou oba týmy nastoupí na trávník a jak se vše bude vyvíjet. Pokud bude opora Katru, alespoň na lavičce a bude hrozit berličkou, mohlo by to zbytek týmu motivovat k nevídaným výkonům.

 

20:30 Sexy Bad Boys – TJ Exit 84
Opět by se zdálo, že v tomto zápase o nic nepůjde a oba týmy si tak užijí pouze bouřlivou atmosféru místní haly. Jenže ono jde hodně. Chlapcům v růžové jde o to, zda i v příští sezoně, pokud dojde k rozdělení ligy, budou i nadále měřit síly s těmi nejlepšími, nebo začnou v lize pralesní. Exit bude mít ještě šanci promluvit do celkového pořadí v tabulce a má prakticky ve svých nohou zda zůstane na 6 příčce nebo se posune ještě o pár pater výše. Předpokládám tedy, že oba týmy půjdou do zápasu na 100 % a mohli bychom vidět velmi zajímavý zápas, který se bude přelévat z jedné strany na druhou. Můj odhad ? 3 : 3, tedy co se žlutých karet týče. Výsledek si nedovolím tipnout, protože jak víme, míč je kulatý a buznička nevyzpytatelná !!

 

Následuje vyhlášení výsledků SUPERLIGA 2017 / 2018. Dále registrace do pětiboje o hodnotné ceny, Pětiboj jako takový, kde se můžete bavit a vyhrát třeba poukaz na 1500 Kč do další sezony Superligy. Připraven pro vás bude raut atd.. Podrobnosti zveřejníme do středy tohoto týdne !!

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty