SuperLiga 2018 / 2019

on . Posted in Články

Dobrý den pánové,

Jak již z kuloárů víte, v tomto ročníku chceme rozdělit ligu a to tak, že bude samostatná SuperLiga a 2.liga. To znamená, aby byly zápasy vyrovnanější a potkávali se soupeři kvalitativně na stejné či podobné úrovni a zápasy by tak měly větší náboj a říz.

V tomto ročníku v rámci SuperLigy můžete na 100 % počítat s Finalfour, to znamená, že o vítězi SuperLigy se skutečně rozhodne až v rámci této aktivity.

Více informací a kompletní představení nového ročníku vám sdělíme nejpozději do konce prázdnin, máte se skutečně na co těšit. Hodnotné ceny pro vítěze, atraktivní tombola v rámci Finalfour a samozřejmě nezapomeneme ani na after party po ukončení tohoto ročníku.

Co však od vás nyní potřebujeme je potvrzení toho, že váš tým bude reprezentovat v následujícím ročníku SuperLigy, který bude startovat stejně jako v loňském roce a to tedy v říjnu a hrát se bude dvoukolově. To znamená, že liga odstartuje podzimní částí v říjnu a následně bude pokračovat jarní části již v lednu.

Abychom organizačně vše zvládli, věřte, že to není zcela jednoduché, tak od Vás potřebujeme jasný důkaz o tom, že váš tým bude pokračovat v novém ročníku SL.

To znamená, každý tým, který bude pokračovat pošle nevratnou zálohu ve výši 1000,- Kč na účet číslo: 584218002 / 5500 vedený u RFB. Tato záloha bude následně odečtena při finální platbě startovného, které bude možnost opět platit jednorázově nebo rozdělit na jarní a podzimní platbu.

Do textu platby prosím napište název týmu, abychom to mohli jednoduše identifikovat.

Platbu prosím proveďte nejpozději do 30.6.2018 – potřebujeme více času na to vše připravit a musíme vědět kolik týmů to v nové sezoně skutečně myslí vážně a kolik nových týmů musíme oslovit, zajistit, aby mohly být ligy dvě.

Pokud budete chtít doklad, fakturu na startovné tak to prosím řekněte předem. Již jsme oficiálně zapsaný spolek Letsport z.s.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 739 632 843. Najdete nás také na FB / https://www.facebook.com/milovickaligamalehofotbalu/?ref=bookmarks

Díky a těšíme se na vás !!!

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty