Začátek nového ročníku SUPERLIGY

on . Posted in Články

Důležíté informace pro novou sezónu!!!

 

stažený soubor

 

 

Krásný den fotbalisti,

začátek nového ročníku SUPERLIGY se kvapem blíží a je tedy potřeba vyřešit resty z minulosti a připravit se na neřesti budoucnosti.

Co se tedy týká startovného pro sezonu 2018/2019 zůstává stejné jako v sezoně minulé. Můžete tedy zaplatit jednorázově 11.000,- Kč za podzimní i jarní část, nebo pak jednotlivé části zvlášť, ale zde je to dražší a budete platit 2 x 6.500,- Kč. Toto rozhodnutí necháme zcela na vás. ZAPLACENO VŠAK MUSÍ BÝT DO 12.10.2018, TEDY 5 DNÍ PŘED STATRTEM SUPERLIGY. Kdo jste v minulé sezóně získali KREDIT na platby v rámci SuperLigy, můžete je v tuto chvíli uplatnit a platbu o danou částku ponížit. Do poznámky nám připište kód z tohoto kreditu.

Startovné můžete posílat na účet 584218002 / 5500 , kdo bude chtít daňový doklad, ať nám pošle do emailu fakturační údaje, včetně požadavku na uvedený text a my vám po zaplacení pošleme fakturu obratem do emailu. Druhá možnost je platba v hotovosti po dohodě s někým z vedení SuperLigy.

Na konci tohoto týdne vám bude zasláno vyčíslení pokut z minulého ročníku. Tyto sankce můžete opět platit hotově při vašich prvních zápasech, nebo opět poslat na výše uvedený účet s poznámkou např.: Red Eagles – pokuty minulá sezóna.

Nezapomeňte všichni do konce tohoto týdne, tedy do 23.9.2018 zaslat soupisky týmů, abychom veškeré údaje zaktualizovali a připravili na nový ročník. Dále pak posílejte na náš email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. požadavky na registrace nových hráčů. Jak jsou registrace zpoplatněny si snad z minulé sezony pamatujete a víte, že za expres vyhotovení si zkrátka připlatíte, nenechte to tedy na poslední chvíli.

GDPR – tuto informaci již obdrželi vaši kapitáni emailem, včetně přílohy, kde byl formulář (případně je ke stažení na www stránkách), který musí každý hráč vyplnit. Znovu opakujeme, že bez odevzdaného formuláře, nebude moci hráč nastoupit !!! Tyto formuláře odevzdají kapitáni při svých prvních zápasech !!

V tomto ročníku dojde lehce změně, a to díky nárůstu týmů. Hrací dny zůstávají stejné, tedy STŘEDA, ČTVRTEK a PÁTEK. Změní se pouze čas a to v pátek, kdy budeme začínat již v 18.30 a končit ve 21.30 – v tento den musíme odehrát 4 zápasy.

Díky a v říjnu na viděnou !

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty