Pozvánka na 1. kolo SUPERLIGY

on . Posted in Články

 

1. Kolo

 

IMG 1168

 

 Středa17.10.2018 19:00 Borussia : Jelita

Nový ročník začneme pěkně zostra. Mistr minulé sezony - Jelita si to rozdají s technicky zdatným týmem Borussií. Dle informací z kuloárů víme, že Borussia posílila a bude snažit znepříjemnit mistrovi hned začátek nového ročníku ligy, jak to však celé bude je ve hvězdách. Dívám se do křišťálové koule a zatím jen mlha a dým, rozptýlí tuto mlhu hvězda místních ochozů, kapitán kapitánů, Jakub Krátký, nebo se budou radovat borci z Mladé Boleslavy ? To se dozvíme až v 19.45.

TIP : 0 Remízka na první zápas není nic špatného J

 

 

Středa 17.10.2018 19:45 FC Meliss : FC Balonka

Souboj matadora soutěže FC Balonky s nováčkem ligy FC Mellis. FC Balonka v minulých ročnících vždy vystupovala jako Jánošík, bohatým brala a chudým dávala, jestli to bude i v tomto ročníku stejně, nedokážeme odhadnout, ale jejich sniper, říkejme mu pan KAREL, začal hrát i velký fotbal, shodil neuvěřitelných 15 kg a můžeme se tedy těšit na štírka v útočných řadách, který bude trápit obranu soupeře

TIP : 2 Balonka překvapí a Melissa bude muset utřít slzu

Středa 17.10.2018   20:30 Red Eagles : CLD

Zajímavý zápas hned na první den ligy. Zkušení orli, kteří v minulém ročníku obsadili konečné třetí místo a i v tomto ročníku se budou chtít prát o čelo tabulky, zahrát si final four před natřískanou halou a pak tým Co Lokál Dal, jen na vysvětlenou pro ty co ještě nevědí co znamená zkratka CLD , který hrál vždy velmi hezký fotbal a občas překvapovali borci i sami sebe. Uvidíme jak moc se zatne orel svými drápy do borců z lokálu.

TIP : 10 Orel by neměl zaváhat, ale přeci jenom je to začátek, tak proto ten dvojtip

Čtvrtek 18.10.2018 19:00 Buldoci : Sexy Bad Boys

Opět je tu souboj dvou stálic ligy. Buldoci, kteří vždy předváděli bojovný fotbal plný zvratů, kolikrát sahali po bodech, ale v posledních minutách došly síly a Buldoci ztratili. Na druhé straně tým hnědorůžových borců, kteří opět pro nový ročník posílili, ale opory týmu stárnou a ani jejich svěrače už nejsou co bývaly. Můžeme se těšit na bojovný fotbal, kde jeden druhému nic nedaruje a zvítězí ten, kdo bude mít větší štěstí v zakončení, ne vždy platí pravidlo, že první vpich je ten konečný.

TIP : 2 Bude věřit hnědorůžovým, jelikož mají ve svých řadách HIGHLANDERA.

Čtvrtek 18.10.2018 19.45 Alpa Pro team : Katr tým

Alpa – další nováček, který bude bojovat se stálicí, zkušených borců z Katru. Dostane se Alpa za Katr nebo bude Katr pomazán Alpou ? Mezi hráči Alpy jsou zajímavá jména, která by mohla rozhodovat zápasy, na druhou stranu budou borci dost sehraní, aby si poradili s Katrem, který reprezentuje už snad přes jedno století a nejzkušenějšímu hráči je snad 99 let ?

TIP : 1 Nováček překvapí

 

Čtvrtek 18.10.2018 20:30 Slavoj : Jelimáni

V tomto zápase půjde snad jen o jediné a to zda největší opora týmu Slavoj bude ještě ve vztahu / šmírovali jsme na FB /. Pokud ano pak věříme, že TV (opora ve vztahu) bude nabitý adrenalinem, testosteron bude téci i z uší a chtíč předvést se před svou novou láskou bude tak silný, že i král Jelimán bude muset stáhnout ocas a uznat, že láska hory přenáší a hattricky přináší.

TIP : 1 Pokud TV bude ještě ve vztahu a pokud už proběhlo levé ňadro přes bavlněný svetr.

Pátek 19.10.201818:30 Talpy : TJ Exit 84

Talpy, nováček, který může sehrát velmi zajímavou partii se zkušeným týmem TJ Exit 84. První zápasy jsou vždy plné překvapení, Talpy si budou zvykat na povrch, ale jsou to zkušení borci co brázdí živé trávníky v rámci velkého fotbalu. I Exit však má ve svých řadách fotbalisty co to s balonem umí. Jde tedy jen o to, kdo bude více rozehraný, sehraný a poradí si na trošku jiném povrchu.

TIP : 0 2 TJ Exit 84 a to jen proto, že o TALPÁCH toho ještě moc nevíme.

 

Pátek 19.10.201818 19:15 Torcida AC : Sidemen FC

Torcida AC je tým, který je také stálicí Supelrigy a vždy se umísťuje v horních patrech tabulky, Sidemen FC však pro letošní ročník postavil zcela nový tým, který jak se zdá bude nabitý hvězdami. Otázkou tedy je zda si bude Sidemen na Torcidu věřit, potrápí ji, nebo si Torcida bude dělat na hřišti co chce a to už je v nohou a hlavách borců obou týmů. Můžeme se však těšit na velmi hezký fotbal, kde se bude lítat od stěny ke stěně, od mantinelu k mantinelu.

TIP : 1 Španělsko je Španělsko

 

Pátek 19.10.201818   20:00 FK Topolka : FC Vandráci

Jak jsme slyšeli, tak Topolka by prý měla posilovat a v letošním ročníku útočit na postup do Superligy, jaká bude realita se ukáže hned v tomto zápase, protože Vandráci mají oporu, kterou nemá žádný tým a to je pán / Beru si házejícího /. Pokud i on nastoupí, tak to Topolka nemusí mít tak jednoduché, jak si její bafuňáři nyní myslí, protože přinejmenším budou mít vždy obsazeného hazejícího.

TIP : 0 ale bude to přestřelka jako na divokém západě

 

Pátek 19.10.201818   20:45 Lokomotiv : Bombeři

Zde si vůbec nedovolíme odhadnout výsledek. Bombeři zcela obnovili tým. Nezůstal zde kámen na kamení a jediný kdo zde snad zůstal je akorát vedoucí, president, sponzor v jednom. Navíc jsme slyšeli, že se president rozhodl hrát bez finanční kompenzace pro hráče tak jak tomu bylo v minulém ročníku, takže chlapci už nebudou dostávat pětku za zápas, zvládnou to tedy noví borci bez toho aniž by dostali ani korunu ? Lokomotiv má ve svém týmu zkušené zajíce, kteří to s balonem umí a zrychlení z 0 na 10 za 3 vteřiny je důkazem toho, že to bude rychlý, kombinační fotbal. Nu máme se na co těšit. Na jedné straně silné finanční zázemí, na straně druhé dva trumfy v podobě rychlých zajíců.

TIP : 1 0 Lokomotiv to urve, zajíc je zajic

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty