Superliga – Pozvánka na 2. kolo !!

on . Posted in Články

Pozvánka!!!

IMG 1184

 

Středa 24.10.2018 19:00 TJ Exit84 : Torcida AC

Druhé kolo začne zajímavým soubojem. Torcida si v prvním kole poradila se Sidemenem a Exit s nováčkem soutěže vydřel těsnou výhru. Bude to však stačit na borce ze slunečného pobřeží z Andalusie ? Pokud budou mít Exiti i pár kousků na střídání tak by mohli vydržet, alespoň první poločas, pokud však borce z Costa de Sol podcení pak se mohou těšit na řádný nářez.

TIP : 2 Exit může mile překvapit, pokud se sejdou, ale jinak hosté ovládnou prostor i hru.

 

Středa 24.10.2018  19:45 CLD : Borussia

Oba dva týmy v prvním kole utrpěly porážku, Borussia se srdnatě přetahovala s mistrem minulého ročníku, ale na body to nestačilo, CLD si odneslo porážku od Orlů, ale rozhodně bych je nepodceňoval. Za delší konec provazu však v tomto souboji poražených bude tahat Borussia a pokud pan Mašek mladší nastřílí tolik golů jak v prvním zápase, tak vyhraji rozdílem třídy.

TIP : 2 Borussia má mladý a hodně rychlý tým

Středa 24.10.2018   20:30 FC Balonka : Talpy

Souboj poražených by v tomto případě mohl naznačit v jakých patrech tabulky se budou oba týmy pohybovat. Talpy předvedly velmi srdnatý výkon proti ostříleným Exitům a ukázaly, že svou kůži rozhodně nedají zadarmo. Balonka je zkušený tým, který hraje ligu dlouhodobě, ale bude to stačit na první body ?

TIP : 0 2 Talpy si půjdou pro první body a Balonka si bude muset ještě počkat.

Čtvrtek 25.10.2018 19:00 Katr tým : Slavoj

V první kole předvedl Katr výborný výkon proti chladivé Alpě a Slavoj nestačil na družinu krále Jelimána, bude si chtít tedy zákonitě spravit chuť. Pokud se tedy dostaví největší legenda Slavoje, pak je zde šance na první body. Není však dobré podcenit borce z Katru, protože jak ukázali, fotbal hrát umí a nic nedají zadarmo.

TIP :  2 Pokud bude zdravá opora týmu sir Vajdík

Čtvrtek 25.10.2018  19.45 Jelimáni : Buldoci

Král Jelimán v prvním kole ukázal, že družinu bojovníků, kterou dal dohromady, musí brát ostatní týmy vážně, celkem lehce si poradili se slavným Slavojem, ale zcela jistě bude chtít potvrdit formu své družiny i v tomto kole, pokud se mu mladí panoši nevymknou z rukou, tak by to mohla být celkem jasná záležitost. Nemůžeme však podceňovat ani Buldoky, opět dokazují, že si do letošního ročníku přinesly svou pověstnou zarputilost a kdyby proměnili všechny šance co měli, tak by výsledek prvního kola vypadal trošku jinak.

TIP : 1 Král Jelimán se svou družinou bude chtít vládnout na trůnu druhé ligy i nadále.

 

Čtvrtek 25.10.2018  20:30 Bombeři : Topolka

Ani jeden tým minulý týden naplno nebodoval, Bombeři přišli o tři body v poslední minutě a Topolka přesto, že stahovala náskok soupeře a to hlavně díky jejich nejlepšímu střelci krabu Bulharskému, tak na body nedosáhla. Můžeme se těšit na velmi bojovné utkání plné zvratů a dovolím si tvrdit, že padne i celkem dost golů. Za vedení SUPERLIGY dávám do placu 100 piv pokud dá KRAB Hattrick.

TIP : 0 2 první body pro Topolku

Pátek  26.10.201818:30 Sidemen FC : Red Eagles

Sidemen předvedl v prvním kole velmi pěkný výkon proti jednomu z nejlepších týmů Superligy, bohužel však jen první poločas. Orel si od začátku poradil s týmem CLD kde měli orli od začátku zápas pod kontrolou. Tento zápas však bude zcela jiný, oba týmy jsou velmi dobře rychlostně a technicky vybavení, půjde tedy spíše o to kdo bude mít více sil i v závěru druhého poločasu.

TIP : 0 Buď to bude přestřelka nebo t skončí remízkou.

 

Pátek 26.10.201818  19:15 Jelita : FC Meliss

Tohle by mohl být velmi zajímavý zápas. Oba týmy v prvním kole vyhráli a zcela jistě budou chtít na této vítězné vlně plout i nadále, otázkou je, kdo bude mít větší trpělivost, to znamená zodpovědně bránit a díky smrtelným  atakům udeřit soupeři smrtelný zásah. Jelita mají zkušený tým, nabitá hvězdami, Melis zase disponuje dravým mládím. Když to však přepočítáme na kila, tak má větší převahu Maliss, někteří borci se nám přes letní volno připravili na zimní spánek a to by mohl být kámen úrazu.

TIP : 1 Jelito je Jelito a mají ve svém týmu světoznámého kapitána

 

Pátek 26.10.201818   20:00 Sexy Bad Boys : Lokomotiv

SBB v minulém kole utrpěli výhru, přesto, že jsou v týmu zkušení ogaři, tak si nevzali nikoho na střídání a bylo to znát. Teď je čekají mladíci s touho po úspěchu, kteří mají navíc vždy minimálně tři borce na lavičce. Pomůže SBB osel k dalším bodům a posunou se v tabulce o pár příček výše, nebo je překvapí Lokomotiva svou výdrží a plným zásobníkem páry ?

TIP : 1 0 – Pokud osel nebude na lavici sám

 

Pátek 26.10.201818   20:45 FC Vandraci :  Alpa Pro Team

Vandráci si v první kole poradili s Topolkou a nakonec ubránili těsné vítezství, Alpa byť se snažila tak borci podlehli zkušenému Katru. Budou si chtít tedy spravit náladu a předpokládám, že Vandrákům nedají nic zadarmo. Vidím to na souboj brankářů a smrticích výpadů obou týmů. Body bude brát ten kdo bude zodpovědnější a bude mít větší žízeň po vítězství.

TIP : 0 2 Alpa si vezme první body, aby neztratila kontakt s čelem tabulky. 

 

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty