Pozvánka na 3. kolo

on . Posted in Články

Pozvánka!!!

IMG 1192

Středa 31.10.2018 19:00 Borussia : Sidemen

Tento zápas by se dal nazvat soubojem mezi Bolkou a Čelákovicemi. V obou týmech zkušení plajeři, kteří umí kopnout do balonu a oba týmy hrají velmi útočný fotbal. Otázkou zda však nezapomenou bránit, mým odhadem je, že vyhraje tým, který bude zodpovědnější v obraně, ale pokud se budou soustředit na útok, tak by to mohla být moc pěkná přestřelka, zakončena dělbou bodů.

TIP : 0 by tomu slušela, ale Sidemen nedá kůži zadarmo.

 

 

Středa 31.10.2018 19:45 Talpy : FC Mellis

Talpy jako nováček soutěže, ukazují, že jsou v první lize oprávněně. Byť zatím ještě nebodovali, tak, ale ukazují bojovnost a je vidět, že mají chtíč po vítězství. Potřebují se však ještě sehrát na novém povrchu a zvyknout si na trochu jiný styl než u velké kopané. FC Mellis bude bodovat a půjde si za třemi body, tedy pokud Talpy nepodcení a nebudou doufat, že se porazí sami.

TIP : 2 FC Mellis neponechá nic náhodě.

Středa 31.10.2018   20:30 CLD : Jelita

Jelita v minulém kole prohrávala 1 : 4, ale nakonec dokázala výsledek otočit ve svůj prospěch a vyhrát 8 : 5, čímž ukázali sílu týmu a jejich psychickou vyzrálost. CLD se srdnatě prali s Borussií, ale nakonec podlehli. Teď půjde hlavně o to zda CLD najde dostatek sil a odhodlání k tomu potrápit Jelítka, nebo zda to bude jednoznačná záležitost. Pokud budou chlapci z týmu co lokál dál jednotní a bojovat dle sloganu : One for all, all for one, tak by mohli uspět.

TIP : 2 trenér, trenérů a místní ikona to umí poskládat

Čtvrtek 1.11.2018 19:00 Jelimáni : Sexy Bad Boys

Jelimáni stále surfují na vítězné vlně, navíc jejich maskot „ Lulánek „ se blýskl čtyřmi góly, Sexíci naopak vydřeli jeden bod po litém boji s Lokomotivou. Sice už na lavičce neseděl jen osel, ale ani tak to nestačilo na tři body. V tomto zápase to budou mít ještě těžší. Král Jelimán nebude chtít slézt z vítězné palmy a naordinuje svým poddaným útočný fotbal, zajištěný kvalitní obranou.

TIP : 1 Když nebude Lulánek hamoun a občas i nahraje

 

 

Čtvrtek 1.11.2018 19.45 Slavoj : FC Vandráci

Slavoji stále chybí jeho největší opora, ikona týmu a to se evidentně podepisuje na jejich výsledcích, pokud však konečně nastoupí, tak by to mohl být velmi zajímavý souboj plný zvratů. Vandráci jsou zatím bez ztráty kytičky a na druhém místě jsou jen o skóre. Jak to celé dopadne je velká neznámá. Pokud však Vandráci budou pokračovat ve svých výkonech a opora Slavoje se bude raději věnovat své nové lásce než fotbalu, pak je to jasné.

TIP : 2 Vandráci nebudou chtít dopřát králu Jelimánovi klid a bude ho chtít i nadále pronásledovat.

 

Čtvrtek 1.11.2018 20:30 Buldoci : Katr

Buldoci zatím na chvostu tabulky, ale to nemá žádnou vypovídající hodnotu. Katr sice na čtvrtém místě se čtyřmi body, ale v tomto zápase může být vše jinak. Na Buldocích je vidět, že chtějí vyhrát, každý zápas jdou do toho naplno a pokud rozloží sily, tak by se mohli konečně dočkat prvních bodů. Nesmí však podcenit smrtelné útoky borců z Katru.

TIP : 0 2 Katr to nebude mít jednoduché a Buldoci koušou

Pátek 2.11.2018 18:30 Torcida : Balonka

Torcida v minulém kole překvapivě podlehla Exitu84 a to i přesto, že snad padl nejrychlejší gól ligy, kdy Torcida skórovala asi ve čtvrté sekundě. Balonka má sice zkušené útočníky včetně štírka se skvělou střeleckou bilancí z minulého zápasu. Dvě střely, dva góly. Ale ptám se, bude to na ostřílené borce z Torcidy stačit ?

TIP : 1 Torcida si spraví chuť po minulém týdnu

 

Pátek 2.11.2018 19:15 Red Eagles : TJ Exit 84

Nu babo raď, oba týmy zatím vyhráli obě svá utkání. Oba týmy disponují kvalitou a své zápasy nikdy nevzdávají a hrají až do konce. Zde bude hlavně o to, kdo bude zodpovědnější, odvážnější a bude mít i více toho pomyslného štěstíčka. Stát se může cokoliv, ale oba týmy si rozhodně půjdou pro body, doufejme, že ne po krku.

TIP : 0 Bude se dělit body a bude to hodně rychlý fotbal na obě strany

 

Pátek 2.11.2018   20:00 Alpa Pro team : Bombeři

Alpa zatím bez bodu, Bombeři již mají na svém účtu jeden, ale mohli mít tři. Nováček se zatím představil ve velmi dobrém světle, pokud bude ve svých výkonech pokračovat i nadále, tak by mohl poprvé bodovat. Nechci nijak podceňovat sílu Bomberů, ale jejich chtíč po duhovém světě je větší než chtíč urvat tři body a to rozhodne.

TIP : 1 0 – Alpa bude konečně bodovat

 

Pátek 2.11.2018   20:45 FC Topoka : Lokomotiv

Topolka se nám začíná postupně nacházet. První zapas sice nezvládli, ale ve druhém, i díky naši motivaci dokázali převálcovat soupeře rozdílem jedné branky. Lokomotiv zatím neprohrál a se dvěma remízami je v tabulce hned za Topolkou. Kdo bude brát body je těžké říci, ale rozhodně to bude souboj kraba se zajícem a to stojí za to vidět !

TIP : 1 Topolka to zvládne, i když se neprosadí jejich největší snajpr

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty