4. kolo SUPERLIGA

on . Posted in Články

Pozvánka!!!

IMG 1212

 

Středa 7.11.2018 19:00 J-Elita : Talpy

To bude tak trošku souboj Davida s Goliášem. Talpy se sice zápas od zápasu zlepšují, ale na Jelítka to ještě stačit nebude, na své první body si budou muset počkat. Pokud si však naordinují zodpovědnou obranu, nemuselo by to dopadnout dvojciferným debaklem. Recept pro nováčka na mistra minulé sezony je jednoduchý. Zodpovědně bránit a hrát jen na brejky, pak by mohly Talpy překvapit.

TIP : 1 Jelita si to pohlídají a nováček si na první výhru bude muset počkat.

 

Středa 7.11.2018 19:45 Balonka : Red Eagles

Balonka je tým, který v každé sezoně, vždy chudým dával a bohatým bral. Tak tomu bylo i v minulé sezoně, když se tyto dva týmy potkaly. Balonka obrala loňského medailistu o tři body a radovala se z vítězství. Letos si, ale orel nenechá ukrást ani bodík, přece jenom ta hořkost porážky v minulém roce musí být kompenzována něčím sladším, tedy výhrou orlů. Pokud nebude orel roztahovat svá křídla až moc a budou hrát týmově, pak by si měli s borci z Balonky poradit. Tedy pokud štírek nedá hattrick.

TIP : 2 Orel bude chtít urvat tři body a tentokrát neponechá nic náhodě.

Středa 7.11.2018   20:30 FC Mellis : Torcida

Tohle by mohl být takříkajíc šlágr kola. Horkokrevní do bronzova opálení Italové z FC Mellis a jak jsme byli poučeni, Srbochorvatští pašáci od Hajduku, rozhodně nedají nic zadarmo. Oba týmy vyznávají rychlý, útočný fotbal a rozhodně se bude na co dívat. Očekáváme přestřelku jak na divokém západě, přesto, že oba týmy pocházejí primárně z jižních destinací. Pokud chcete vidět hodně branek, rétoriku jižanských národů, tak přijďte na tento zápas.

TIP : 2 Torcida si to pohlídá a už si nedovolí přijet bez borců na střídání.

Čtvrtek 8.11.2018 19:00 Lokomotiv : Alpa Pro Team

Po tomto souboji, může dojít k razantním změnám ve spodní části tabulky druhé ligy, Pokud totiž Alpa vyhraje, může se dotáhnout na Lokomotiv a to si myslím není vůbec špatná motivace. Otázkou však je zda se chlapci z Alpy již naučili i bránit. Dopředu tam jsou šikovní, ale co se bránění týče tak mají zatím druhou nejhorší bilanci v počtu obdržených golů. Lokomotiv má zatím co se branek týče, takřka vyrovnaný rozpočet, ale je to měřítko pro souboj s Alpou?

TIP : 2 Alpa bude bodovat a soupeře nepodcení

Čtvrtek 8.11.2018 19.45 FC Katr : Jelimáni

Družina krále Jelimána zatím prochází druhou ligou bez ztráty kytičky, naposledy si poradila se srdnatým týmem SBB a ani v tomto zápase se nenechají připravit o body, byť je Katr tým zkušený, tak na krále Jelimána to stačit nebude. Katr může prakticky jen překvapit, ale jak se říká u nás v Čechách : Never say never.

TIP : 2 Král Jelimán se svou družinou nebude chtít být sesazen ze trůnu

 

Čtvrtek 8.11.2018 20:30 FC Vandráci : Buldoci

Vandráci v minulém kole podcenili Slavoj a dostali nařezáno, naopak Buldoci urvali první bod po zasloužené remíze s Katrem, takže by mohli mít psychickou výhodu a chtít vykopat tři body. Jak sami zjistili goly dávat umí a pokud budou zodpovědně bránit, tak by mohli minimálně Vandráky potrápit. Naopak pokud Vandráci po minulém kole něco pochopili, tak je to to, že musí i bránit a nepodcenit soupeře.

TIP : 1 FC Vandráci budou chtít i nadále býti konkurentem králi Jelimánovi

Pátek 9.11.2018 18:30 TJ Exit : Borussia

Borussia působí zápas od zápasu sehranějším dojmem, naposledy si zdatně zastříleli proti Sidemenům, kterým nadělili desítku. Bude to však stačit na Exit ? Ten sice v minulém kole po neuvěřitelném souboji podlehl Orlům, ale rozhodně se bylo na co dívat. Oba týmy hrají hlavně útočný fotbal, bránění je až druhotná záležitost, takže v tomto zápase půjde hlavně o to kdo dá o gol více. Jinak to bude asi moc hezká přestřelka a lítat se bude nahoru, dolu.

TIP : 2 Borussia zápas od zápasu jsou lepší a jejich střelecká bilance je neuvěřitelná

 

Pátek 9.11.2018 19:15 Sidemen : CLD

Oba týmy jsou na chvostu tabulky s bodovým ziskem nula. Dnes se to však změní a rozhodně nepůjde o dělbu bodů. Sidemen bude chtít urvat první tři body a posunout se v tabulce o pár pater výše. CLD jim to rozhodně nedá zadarmo, ale pokud nebudou mít více lidí na střídačce, tak to tempo, které Sidemen udává v každém zápase nemohou vydržet.

TIP : 1 Sidemen si půjde pro první výhru v sezoně a to nekompromisně, už to potřebují jako sůl

 

Pátek 9.11.2018   20:00 Sexy Bad Boys: FK Topolka

Dva týmy, každý z jiné části planety. Byť SBB hrají na hranici svých možností, tak na Topolku to tentokrát stačit nebude. Jeden pouze s oslem na lavičce, druhý by potřeboval lavičky dvě, protože na jednu se nevejdou, ještě, že ti kluci brazilský jsou zvyklí sedět na liáně, kterou jim určitě rádi poskytnou borci z růžové planety. Nikdo si nedaruje ani centimetr na hřišti, ale blíže k vítězství má Topolka to hlavně díky početní převaze.

TIP : 2 Topolka bude chtít hrát o medailové pozice, takže musí bodovat

 

Pátek 9.11.2018   20:45 Bombeři : Slavoj

Ze Slavoj v minulém kole konečně nastoupila ikona tohoto týmu a Slavoj bral celé tři body. Bombeři naopak do svých řad přibírají více a více playerů, bude to však stačit na další tři body ? Nebo opět přijde Sergio Vajdos a tři body získá Slavoj. Vůbec nedokáži odhadnout výsledek tohoto duelu. Je to jako bych se měl rozhodnout mezi marihuanou a perníkem, taky nevím co je lepší, protože jsem ani jedno neochutnal.

TIP : 10 Bombeři budou chtít urvat první tři body

 

SLUŽBA : 7.11. - CLD, 8.11. - CLD, 9.11. -JELIMÁNÍ

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty