5. kolo Superligy

on . Posted in Články

Pozvánka!!

IMG 1242

Středa 14.11.2018 19:00 CLD : TJ Exit84

CLD se v této sezoně trápí, uvidíme kolik se jich sejde na tento zápas a zda budou chtít bojovat o první body. Exit je v této sezoně jednou nahoře, jednou dole. V minulém kole podlehli Borussi, ale to neznamená, že nebudou chtít vyhrát a přiblížit se k branám finalfour.

TIP : 2 Exit bude chtít i nadále bojovat o finalfour.

 

Středa 14.11.2018 19:45 Torcida : Talpy

Tento zápas by se dal přirovnat k zápasům české reprezentace se San Marinem v době, kdy byla naše reprezentace nabitá zvučnými jmény. Ani v tomto zápase to nebude jinak, přesto, že se Talpy zápas od zápasu zlepšují, tak na první body si budou muset počkat. Torcida je sehraný tým s dlouholetými zkušenostmi a nováček superligy zatím hledá návod na soupeře.

TIP : 1 Torcida si to pohlídá a bude si chtít udržet postavení v tabulce.

Středa 14.11.2018   20:30 Sidemen : Jelita

Sidemeni se v minulém kole konečně dočkali a získali první tři body vysokou výhrou nad CLD, Jelita jsou stále bez ztráty kytičky, ale mohl by to být zrovna Sidemen, který by je mohl prověřit. Pokud nezapomenou bránit a budou trefovat zařízení, pak by to mohl být velmi zajímavý zápas. Uvidíme jak oba týmy k tomuto zápasu přistoupí, ale mohu vám slíbit kvalitní podívanou a zápas plný zvratů.

TIP : 0 2 Jelítka si pohlídají první místo v tabulce.

Čtvrtek 15.11.2018 19:00 Katrv : Sexy Bad Boys

Katr překvapivě v minulém kole naděloval jako by už byly vánoce. Odskákal to král Jelimán se svou družinou. Ptám se však zda to bude stačit i na srdnatě bojující SBB ? Zlobiví kluci nehrají vůbec zle, ale mimo osla mají vždy skoro opuštěnou lavičku a v druhém poločase docházejí síly. Katr hraje zodpovědně a bude chtít potvrdit fazonu z minulého kola. Jak vše dopadne, se necháme překvapit ve čtvrtek.

TIP : 0 2 SBB bude chtít i nadále bojovat o postup do první ligy a budou chtít tedy urvat nějaké body.

 

Čtvrtek 15.11.2018 19.45 Alpa Pro Team : FK Topolka

Alpa v minulém kole po dohodě se soupeřem odpočívala, tento zápas odehrají v náhradním termínu. Topolka po velkém tlaku v závěru utkání utrpěla remízu. Teď to však bude zcela jiný zápas. Topolka má ve všech svých zápasech většinou početní převahu, tolik hráčů není kolikrát vidět ani na velkém fotbale. Pokud se naučí střídat a dokáží využít početní převahu, tak by měli Alpu porazit.

TIP : 2 Topolka bude chtít urvat druhou výhru v tomto ročníku.

 

Čtvrtek 15.11.2018 20:30 Jelimáni : FC Vandráci

A je to tady. V tomto kole na sebe narazí dva nejlepší týmy druhé ligy. Oba týmy mají po čtyřech kolech stejný počet bodů. Jelimán je na to o něco lépe co se skore týče. Co si troufnu říci, že tento zápas rozhodně neskončí remízou. Pokud bude Jelimán hrát týmově, tak si s Vandráky poradí, pokud to bude souboj individualit, tak se bude radovat Vandrák.

TIP : 1 A to je proto, že máme krále Jelimána rádi J .

Pátek 16.11.2018 18:30 Red Eagles : FC Mellis

Orel si v minulém kole poradil s Balonkou a v tabulce se drží za Jelity těsně v závěsu jen rozdílem skore. Mellis dostal značně nařezáno od Torcidy a mohlo tak utrpět jejich sebevědomí. Pokud chce orel i nadále bojovat o přední příčky v tabulce, tak by měl bodovat. Na druhou stranu, pokud chce Mellis zasáhnout do finalfour, tak také nesmí prohrát. Můžeme se tedy těšit na velmi zajímavý zápas.

TIP : 1 0 Orel bude chtít bodovat.

 

Pátek 16.11.2018 19:15 Borussia : Balonka

V tomto zápase půjde hlavně o to jak přistoupí Balonka k bránění dua Mašek – Mašek. Pokud budou doufat, že se ubrání sami, tak to bude jak na kolotoči a mistr Fíba bude jak na rybách. Tedy každou chvilku bude lovit další balon ze sítě. Pokud však soupeře nepodcení, budou zodpovědně bránit a hrát na brejky, tak by nemuseli lovit více jak desetkrát.

TIP : 1 Borussia si zastřílí a posune se v tabulce, Balonka může jen překvapit.

 

Pátek 16.11.2018   20:00 Slavoj : Lokomotiv

Lokomotiv taktéž v minulém týdnu odpočíval a Slavoj si poradil s Bombery. Lokomotiv je však jeden ze dvou týmu, který ještě neprohrál. Chlapci by se dali přirovnat k Dukle Praha, to je také tým, který vede tabulku v rámci remízových utkání. Myslím, že i tento zápas bude stejný, takže můžeme očekávat vrovnaný zápas, který skončí dělbou bodů

TIP : 0 Čtvrtá remízka v řadě a další bodík pro Lokomotiv.

 

Pátek 16.11.2018   20:45 Buldoci : Bombeři

V tomto zápase půjde o hodně. Pokud Buldoci konečně zvítězí, tak se dotáhnou právě na Bombery. Ani Bombeři však nebudou chtít prohrát, protože tři body by je posunuly o pár pater výše. Dá se tedy očekávat velmi útočný a tvrdý fotbal, protože tři body zkrátka v Tescu nekoupíte. Buldoci se kolo od kola lepší, Bombeři, když nebudou chtít být před zápasem v jiné dimenzi, mohl by to být velmi zajímavý duel.

TIP : 1 Buldoci budou mít větší chtíč po vítezství.

 

SLUŽBA : 14.11. - Slavoj, 15.11. - Slavoj, 9.11. - Talpy

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty