6.kolo

on . Posted in Články

Pozvánka na 6. kolo

IMG 1270

Středa 21.11.2018 19:00 Mellis : Borussia

Hned první zápas nového kola začne pěkně zostra, Mellis si v minulém kole poradili s Orli a budou chtít ii nadále vést na vítězné vlně. Borussia, ale určitě nedá svou kůži zadarmo. Disponuji technickými hráči, kteří umí s balonem a jejich přechody do útočného pásma soupeře jsou většinou smrtelné. Určitě však půjde o velmi pěkný zápas, plný zvratů.

TIP : 1 0 Mellis to bude chtít urvat stůj co stůj, bay se dotáhl na špičku tabulky.

 

 

Středa 21.11.2018 19:45 TJ Exit 84 : Sidemen

V tomto zápase půjde o to jak se oba týmy sejdou, pokud budou mít na lavičce pár přátel na střídání, tak půjde rozhodně o rychlý, technický a hodně běhavý fotbal. Určitě se máme na co těšit. V tomto zápase půjde také o to jak moc se prosadí individuality a zda budou hrát pro tým nebo jen na sebe. Tým, který bude hrát jako tým, bude vítězem.

TIP : 2 Sidemen se již chytl a bude chtít i nadále stoupat výše.

Středa 21.11.2018   20:30 Talpy : Red Eagles

Talpy se zápas od zápasu zlepšují, takže je to otázkou času, kdy urvou první body. V tomto zápase to asi ještě nebude, orli budou chtít i nadále bojovat o čelo tabulky a zajistit si tak v příštím roce účast ve finallfour. Pokud však Talpy budou zodpovědně bránit, tak by mohly uhrát zajímavý výsledek. Když nebude orel zbytečně roztahovat křídla a bude hrát týmově, tak si nenechá sebrat tři body.

TIP : 2 Orel bude chtít napravit minulý týden.

Čtvrtek 22.11.2018 19:00 Bombeři : Jelimáni

První čtvrteční utkání bude velmi zajímavé. Jelimáni po neuvěřitelném začátku začínají ztrácet. Pokud však chtějí přemýšlet o příčkách nejvyšších, budou muste zabrat a hrát více týmově. Bombeři postupně nacházejí recept na soupeře a už nastřádali v bodové pokladnici celých 5 bodů. Jde jen o to, kdo bude mít větší chuť přihodit do svého prasátka další mince v podobě tří bodů.

TIP : 2 Král Jelimán už se probudí a naordinuje svým pážatům bojovnou hru s cílem zvítězit.

Čtvrtek 22.11.2018 19.45 Vandráci : Katr tým

Úspěšnost Vandráků je v této sezoně 90 %. Zatím se drží na prvním místě v tabulce a to hlavně díky poslední výhře nad Jelimány. Katr však v této sezoně nehraje vůbec špatně a i on si dokázal s Jelimány poradit, naposledy však podlehl zlobivým sexy chlapců, budou mít tedy dost psychických sil na to zvládnout tento zápas s lídrem tabulky ? To se dozvíme ve čtvrtek

TIP : 2 Vandráci si pohlídají vedeni v tabulce.

 

Čtvrtek 22.11.2018 20:30 Topolka : Slavoj

Souboj dvou týmu ze středu tabulky, prakticky boj o šest bodů. Vítěz se při dobré konstelaci hvězd, může posunout až na druhé místo v tabulce. Jak jsme si mohli všimnout tak střelný prach nejlepšímu střelci Topolky vysychá a to by mohla být šance pro Slavoj a jeho lídra Tomase Vajdose.

TIP : 0 2 Slavoj se bude chtít v tabulce posunout před Topolku .

Pátek 23.11.2018 18:30 Balonka : CLD

Oba týmy se zatím tak trošku trápí a hledají recept na soupeře. V tomto koleby však všechno mohlo být jinak. Balonak má sice na svém kontě již tři body, ale to neznamená, že by chlapci z CLD nemohli bodovat. Zatím předvádějí velmi hezký fotbal a pokud využijí šance, které si umí vypracovat, tak by mohli získat první body. Nutno však nepodcenit pány z Balonky, kteří do toho umí také kopnout.

TIP : 0 A první body pro CLD.

 

Pátek 23.11.2018 19:15 Jelita : Torcida

Tento zápas bude ozdobou pátečního večera. Potkají se dva nejlepší týmy ligy a rozhodně se bude na co dívat. Nečekejte obranou hru s vyčkáváním na pár brejků. Tady to bude útočný fotbal z obou stran a o výsledku může rozhodnout jediná chybička. Oba týmy disponují stejným počtem bodů a takřka totožné je i skore, které nám napovídá, že týmy umí bránit, ale i útočit. Rozhodně se bude na co dívat !!

TIP : 2 Trocida zápas nepodcení a půjde si pro tři body.

 

Pátek 23.11.2018   20:00 Sexy Bad Boys : Alpa Pro Team

Sexíci v minulém kole dokázali, že hrát fotbal umí a poradili si s přemožitelem Jelimánů, Katrem. Alpa i nadále čeká na první body v tabulce, v minulém kole smolně podlehla Topolce. Hrají však velmi sympatický fotbal, který už by mohl být odměněn prvními body, jestli to však bude zrovna s chlapci ze SBB si netroufnu říci, ale určitě si zde nedá nikdo nic zadarmo.

TIP : 1 Sexíci budou chtít bodovat a posunout se v tabulce o pár pater výše.

 

Pátek 23.11.2018   20:45 Lisovna : Buldoci

Lisovna hraje v této sezoně na pohodu. Ještě se nenašel soupeř, který by je porazil. Na druhou stranu ani Lisovna ještě nenašla recept jak nějakého soupeře porazit. Jejich bilance je neuvěřitelná, čtyři zápasy , čtyři plichty. Buldoci jsou vlastníky dvou bodů za dvě remízky. Jak by tedy mohl dopadnout tento zápas ? Určitě to bude remízová záležitost, ale rozhodně to neskončí 0 : 0 nebo 1 : 1. Opět můžeme očekávat velmi bojovné utkání z obou stran.

TIP : 0 Jasná remíza, Lisovna si opět pohlídá jeden bodík.

 

SLUŽBA : 21.11. - Torcida, 22.11. - Torcida, 23.11. - Borussia

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty