Pozvánka na 7. kolo SUPERLIGY

on . Posted in Články

Středa 28.11.2018 19:00 Red Eagles : Torcida

Středa nám začne hodně zostra. Potkají se dva týmy, které jsou na prvním a druhém místě. Navíc Torcida si poradila v přechozím kole s Jelity, což je velmi cenný skalp. Další zajímavostí je, že za Torcidu hraje bývalý prvoligový hráč a reprezentant AC Sparta Praha kde získal i jeden mistrovský titul. Otázkou tedy je zda si Orli poradí s touto výzvou, nebo podlehnou Torcidě stejně jako Jelítka.

TIP : 1 nebo 2 Remíza to rozhodně nebude, ale kdo urve tři body netuším.

 

IMG 1277

 

 

Středa 28.11.2018 19:45 TJ Exit 84 : Jelita

I druhý zápas tohoto kola bude velmi zajímavý. Exit sice v minulém kole, těsně podlehl Sidemenum, ale to neznamená, že dá Jelitům něco zadarmo, protože i Exit může stále hrát o finalfour a rozhodně se nebude chtít o tuto možnost připravit. Jelita mají silný tým, takže, když budou hrát týmově a místo tyček a břeven budou trefovat branku, tak by mohli zápas zvládnout.

TIP : 2 Jelita si budou chtít spravit chuť po minulém týdnu.

Středa 28.11.2018   20:30 Sidemen : FC Balonka

Sidemen, další tým, pro který nejsou brány finalfour ještě uzavřeny. Navíc chlapci posílili a na hřišti už můžeme vidět mistry světa či mistry Evropy v malé kopané. Balonka má sice ve svém týmu také mistry, ale většinou z Benetu či okolních firem, takže na Sidemeny to v tomto kole asi stačit nebude. Balonka může maximálně překvapit soupeře i sama sebe. Přesto jim držím palce ! Protože je to jeden z mála týmů, který do každého zápasu dává srdce !!

TIP : 1 Sidemen si s Balonkou pohraje a možná bude nadělovat.

Čtvrtek 29.11.2018 19:00 FC Vandráci : Sexy Bad Boys

Tento zápas by se dal nazvat zápasem generací. Mladí a neklidní Vandráci, proti starším a zkušeným Sexíkům. Kdo bude brát body je však velká neznáma. Bude to dravé mládí nebo zkušené stáří ? Sexíci se po nepodařeném začátku ligy, postupně škrábou nahoru a již ztrácí jen bod na první Vandráky. Lze tedy očekávat bitvu hodnou starořímských bojovníků. Rozhodne tvrdost, bojovnost a větší chtíč po vítězství.

TIP : 0 Mládí versus zkušenost, rovná se dělba o bodů.

Čtvrtek 29.11.2018 19.45 Slavoj : Alpa Pro Team

Slavoj v minulém týdnu utrpěl remízu s Topolkou, Alpa ta se stále ještě hledá a zatím to vypadá, že ještě nenašla recept na soupeře, přitom je vidět, že se kolo od kola zlepšují. Kde je tedy zakopaný pes ? Bude chtít v tomto zápase Alpa konečně bodovat, nebo přenechá body Slavoji ? Oba týmy goly střílet umějí, horší to už je s bráněním a právě proto, že jsou svým stylem velmi podobní, tak by to mohl být velmi zajímavý zápas plný zvratů. Pokud bude Alpa zodpovědně bránit, tak by mohl přijít první úspěch.

TIP : 1 Slavoj si bude chtít spravit chuť.

 

Čtvrtek 29.11.2018 20:30 Katr tým : Bombeři

Katr je největším překvapením letošního ročníku. Zatím v šesti zápasech prohráli jen jednou a poradili si i s týmy, kde byli s prominutím outsidery, takže klobouček. Bombeři naopak nezačali nejšťastněji, ale jejich forma jde každý týden nahoru. Naposledy rozdrtili Jelimány rozdílem třídy, Katr však kontroval a nadělil bůra Vandrákům. Oba týmy jsou s formou momentálně na svém vrcholu a bude rozhodně zajímavé přít se tento zápas podívat !

TIP : 2 Bombeři sehnali lepší materiál, teď už jim to běhá i střílí, takže urvou další body .

Pátek 30.11.2018 18:30 Borussia : Talpy

Když se podíváte do tabulky střelců, tak na prvním, druhém a čtvrtém místě najdete právě borce z Borussie. Duo Mašek, Mašek a doplňuje je ještě mistr Ulrich. Dá se tedy očekávat ofenzivní, kombinační fotbal a hodně golů. Pokud však Talpy pochopily po minulém kole jak sehrát důstojnou partii s týmem z vyšších pater tabulky, tak by to nemusel být vůbec špatný fotbal. Talpy totiž nehrají vůbec špatně. Zde bych však doporučil takzvaný Prešovský beton, aby to Borussia měla těžší .

TIP : 1 Borussia si asi zastřílí.

 

Pátek 30.11.2018 19:15 CLD : Meliss

Přesto, že je CLD zatím ve spodní části tabulky, tak to neznamená, že by mělo jít o jasný zápas. Pokud se borci z týmu Co Lokál Dal sejdou v plné palbě a i nadále budou střílet branky i sváteční střelci, tak mají rozhodně šanci na úspěch. Jak na Melissu, ukázala Borussia v minulém kole. Takže teď jde jen o to zda se pánové z Meliss poučili nebo půjdou do zápasu opět s myšlenkou, že to nějak dopadne a není tedy třeba bránit.

TIP : 1 CLD už jde nahoru a bude chtít utržit další body.

 

Pátek 30.11.2018   20:00 Buldoci : FK Topolka

Buldoci zatím stále tápou. Šest odehraných zápasů a zatím jen dva body. V tomto zápase dostanou další šanci jak to změnit, ale budou muset makat na plné obrátky, protože Topolka se bude chtít posunout v tabulce o krůček vpřed a k tomu potřebuje urvat tři body. Buldoci umí hrát o tom žádná, ale budou stačit na 12 ti člennou lavičku Topolky ? Rozhodně se je na co těšit, protože oba týmy mají ve svých řadách kvalitní střelce

TIP : 2 Topolka se bude chtít posunout výše v tabulce.

 

Pátek 30.11.2018   20:45 Jelimání : Lokomotiv

Jelimáni po nádherném začátku ligy nyní čím dál více ztrácejí a to i s týmy kde by to nejlepší tiper FORTUNY nečekal. Lokomotiv se v minulém týdnu značně bodově napakoval a to i díky dohrávkám, odloženým zápasům kde pobral Lokomotiv celkem dost bodů. Nyní jsou lokomotivy na čtvrtém místě a to je něco co historie ligy snad nepamatuje. Poradí si Jelimán s touto rozjetou mašinou ? Nebo vyhraje individualismus nad týmovým duchem a bodovat budou zase mašinfírové ?

TIP : 0 Lokomotiv se vrátí zpět ke svým kořenům.

 

SLUŽBA : 28.11. - Meliss, 29.11. - Meliss, 30.11. – Sexy Bad Boys

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty