Pozvánka na 8. kolo SUPERLIGY

on . Posted in Články

Středa 5.12.2018 19:00 FC Meliss: Sidemen FC

Výkony FC Mellis jsou jako na houpačce, na nějaké soupeře se dokáží vyhecovat, některé však dosti podcení a dostanou naloženo. Forma Sidemenu jde však zápas od zápasu nahoru a čekají na zaváhání někoho z první čtyřky, aby mohli přezimovat v sekci Finalfour. V tomto zápase to bude jako kočka s myší, nakonec však bude spokojenější Sidemen.

TIP : 2 Sidemen se probudil a bude i nadále sbírat body.

 

round8

 

 

 

Středa 5.12.2018 19:45 FC Balonka : TJ Exit 84

Tento zápas by se dal označit soubojem mládí a zkušenosti. Balonka má tým, který stabilně reprezentuje, každý rok doplní svůj kádr o pár mladých koní, bude to však stačit na dravý Exit ? Protože ani pro Exit nejsou brány FF ještě uzavřeny, před sebou máme ještě celou jarní část, ale body je potřeba sbírat i teď na podzim. Nu rozhodně Balonka nedá svůj kožíšek zadarmo.

TIP : 2 Tj Exit 84 si bude chtít spravit chuť.

Středa 5.12.2018   20:30 Torcida : Borussia

Vrchol středečního večera. Pokud jste měli v plánu udělat si romantický večer s manželkou, milenkou, tak to přeložte. Protože tohle bude bitva o první místo, zápas kde se nic neodpouští a boj o každý centimetr hrací plochy. Borussia zatím drží prvenství s nejvyšším počtem vstřelených branek, Torcida drží prvenství v počtu obdržených branek – v celé Superlize jich obdržela nejméně. Chcete li se dozvědět zda vyhraje nejlepší útok nebo obrana – stavte se v hale.

TIP : 02 Borussia je momentálně ve výborné formě.

Čtvrtek 6.12.2018 19:00 FK Topolka : Jelimání

Oba týmy si v minulém kole poradily se svými soupeři a brali tak plný počet bodů. Topolka se díky vítezství posunula na druhou postupovou příčku, ale hned o skore je za nimi král Jelimán se svou družinou. Pokud se Topolka sejde v plném počtu a přijede i obávaný střelec, tak by mohla bodovat. Pokud však král Jelimimán rozdělí úkoly i v rámci bránění, tak by to mohl být hodně zajímavý zápas.

TIP : 1 Topolka hraje týmově a král Jelimán se bude muset poklonit.

Čtvrtek 6.12.2018 19.45 Bombeři : FC Vandráci

Bombeři si v minulém kole poradili s Katrem a získali tak tři body, zároveň se však vykartoval jeden z tahounů tohoto týmu a ten musí nyní odjet na pětizápasovou dovolenou. Vandráci měli zase vánoce o měsíc dříve, nadělovali totiž Sexy Bad Boys. Jak by mohl dopadnout tento zápas je tak trošku ve hvězdách. Bombeří s přibývajícími koly ukazují, že umí, ale Vandráci si zatím statečně drží první příčku.

TIP : 0 2 Vandráci budou chtít být i nadále v čele tabulky.

 

Čtvrtek 7.12.2018 20:30 Alpa Pro Team : Buldoci

Souboj týmů z chvostu tabulky, to však neznamená, že se nebude hrát fotbal, ba naopak. Oba týmy stále čekají na první tři body a kdy jindy než v tomto zápase si jeden z nich může splnit své vánoční přání a tři body pobrat, než právě v tomto zápase ! Buldoci mají o jeden bod více, takže v tomto zápase jde hlavně o to, kdo bude uzavírat tabulku druhé ligy a jak víme, nikdo nechce být poslední. Nebo snad ano ?

TIP : 1 Alpa Pro Team, už konečně urve tři body .

Pátek 8.12.2018 18:30 J-Elita : Red Eagles

První páteční zápas, který bude rozhodně hodně zajímavý. Utkají se týmy ze třetího a čtvrtého místa v tabulce. Oba týmy moc dobře vědí, že tři body získané v tomto zápase mají cenu zlata a dle toho se bude odvíjet tempo zápasu, hra a veškeré dění kolem. Zkrátka ten kdo vyhraje, bude mít po podzimní části větší jistotu FF a může se pohybovat v klidnějších jarních vodách . Rozhodně se máte na co těšit, oba týmy mají kvalitní hráče s touho po vítezství.

TIP : 0 Tentokrát dojde k dělbě bodů.

 

Pátek 8.12.2018 19:15 Talpy : CLD

CLD se v minulém zápase namlsalo, jelikož získalo skalp FC Meliss. V tomto zazářila nejvíce jejich něžná reprezentantka slečna Kateřina, která se blýskla dvěma nahrávkami před prázdnou bránu svým spoluhráčům. Talpy stále hledají návod na soupeře, v minulém kole se jim nedařilo, ale doufejme, že je to nepoloží a vstanou z popela jako bájný pták Phoenix, kdy taky jindy, svou bojovností a zarputilostí mohou získat první body, než v tomto zápase.

TIP : 2 CLD urve tři body, po minulém týdnu budou chtít potvrdit formu.

 

Pátek 8.12.2018   20:00 Lokomotiv : Katr tým

Lokomotiv deset bodů, Katr jedenáct bodů, takže vlastně půjde o šest bodů, protože ten kdo vyhraje, může v tabulce značně poskočit. Takže otázkou je kdo v tomto zápase bude mít větší srdce a touhu po vítězství. Budou to remízoví králové Lokomotiv nebo zkušenostmi nabitý Katr ? Rozhodně je v tomto zápase o co hrát a dle toho to bude vypadat i na hřišti. Máme se tedy na co těšit !!

TIP : 0 Lokomotiv se opět vrátí ke svému standartu, takže remízka.

 

Pátek 8.12.2018   20:45 Sexy Bad Boys : Slavoj

Růžové dresy, kopačky na cestě do haly růžové i kabelky, ano to je Sexy Bad Boys, kteří dokáží vytáhnout zrcátko i ve chvíli, když na hřišti staví zeď, aby zkontrolovali vlastní LOOK. Proti nastoupí mužný Slavoj, který ztrácí na SBB pouze jeden bod. Pokud se tedy nenechá vyprovokovat, mohl by bojovat o tři body. Síla parfému Chanel no.5 , tajná zbraň SBB, však nenechá nikoho klidným, takže Slavoj bude mít co dělat, aby nepodlehl.

TIP : 2 SBB se bude chtít vrátit do vyšších pater tabulky.

 

SLUŽBA : 6.12. - Lokomotiv, 7.12. - Lokomotiv, 8.12. – Lokomotiv

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty