Superliga – Pozvánka na 9. kolo

on . Posted in Články

Středa 12.12.2018 19:00 FC Balonka: J-Elita

Balonka se s každým soupeřem bije srdnatě až do poslední minuty. V minulém kole, ale podcenila posledních pět minut a nakonec se musela poklonit Exitu. To Jelítka si poradila celkem hravě s orli a zaslouženě trůní na třetím místě. Předpokládám tedy, že i tento zápas si pohlídají, aby mohli přezimovat na pozicích zajišťující účast ve FF.

TIP : 2 Jelita si pohlídají druhé místo v tabulce.

 

11kolo

 

 

Středa 12.12.2018 19:45 Sidemen FC : Talpy

Již několikrát jsem psal, že se Talpy, zápas od zápasu zlepšují. V minulém zápase proti CLD měli spoustu příležitostí, které bohužel neproměnili a nakonec prohráli, takříkajíc o kuličku. Tento zápas však bude daleko těší, protože Sidemeni nejsou ořezávátka a stále mají šanci bojovat o FF, takže se můžeme těšit na rychlý a útočný fotbal.

TIP : 1 Sidemen bude chtít stále bojovat o FF.

Středa 12.12.2018   20:30 TJ Exit 84 : FC Meliss

FC Meliss to je tým jehož výsledky jsou jako na houpačce, prakticky velmi podobně je na tom i Exit. Jednou překvapí, neuvěřitelným a srdnatým výkonem, ale v dalším týdnu předvedou výkon, který si ani oni sami do historických tabulek zapsat nechtějí. Zde to bude souboj vůle, přesvědčení, ale hlavně to bude o chtíči vyhrát a neztratit tak kontakt s čelem tabulky.

TIP : 2 Exit bude chtít pokračovat ve vítězném tažení.

Čtvrtek 13.12.2018 19:00 Bombeři : Sexy Bad Boys

Oba týmy v minulém kole podlehly svým soupeřům. Bombeři kontumačně, asi velká marodka, nebo jiné okolnosti ovlivnili nástup tohoto týmu na hrací plochu. Budeme věřit, že v tomto týdnu již nastoupí a poperou se o další body v tabulce. Sexici mají co napravovat, v minulém kole, podlehli slavnému Slavoji a ještě přišli o jednu z opor svého týmu, kterému se zatmělo před očima a když je otevřel, tak viděl červenou kartu. Pokud se zápas hrát bude, tak půjde o velice hezké a vyrovnané utkání.

TIP : 2 Sexy Bad Boys, budou chtít napravit neúspěch z minulého kola.

Čtvrtek 13.12.2018 19.45 Buldoci : FC Slavoj

Tohle bude tak trošku souboj Davida s Goliášem. Budloci stále na chvostu tabulky, což, ale nemusí nic znamenat. Slavoj na druhé straně barikády a pokud bude chtít udržet kontakt s vrškem tabulky a živit naději na bednu či postup, tak musí bezpodmínečně vyhrát. To jim, ale Buldcoci rozhodně nedají zadarmo, protože oni umí pořádně pokousat !

TIP : 2 Slavoj nebude chtít ztratit kontakt s čelem tabulky.

 

Čtvrtek 13.12.2018 20:30 Katr tým : FK Topolka

Topolka se poslední dobou trápí, jejich nejlepší střelec se odstěhoval do Sozoplu kde si vychutnává chlazené Шуменскo a výsledky jeho týmu ho nechávají chladným a to by mohla být šance pro Katr, který se zatím drží na třetí příčce a to pouze o jeden bod, pod postupujícími pozicemi a čtyři body za vysněným vítězným pohárem. Můžeme se tedy těšit na tvrdou hru s velkými zvraty.

TIP : 1 0 katru to zatím šlape a potvrdí formu .

Pátek 14.12.2018 18:30 CLD : Torcida

Torcida zatím v podzimní části zaváhala jen jednou a bezpečně se usadila na prvním místě v tabulce. Dá se tedy předpokládat, že se nebude chtít o toto privilegium připravit a s CLD si poradí, aby mohli chlapci z Torcidy, přezimovat na prvním místě. Neradno však podceňovat CLD, které se prezentuje, zápas od zápasu, čím dál hezčím fotbalem, navíc jejich kabinu zdobí také krása ženských křivek, takže určitě stojí za to, přijít se na tento zápas podívat.

TIP : 2 Torcida si bude chtít udržet náskok před jarní částí.

 

Pátek 14.12.2018 19:15 Borussia : Red Eagles

Orlům to v posledních zápas přestalo klapat, dostávají goly z půlky a celkově, tak jak začali, kde hráli velmi pohledný fotbal, tak je to zápas od zápasu horší. Otázkou tedy je, zda se orli probudí a najdou dost sil a touhy nezavřít si brány FF, takřka před nosem. Pokud chtějí skutečně nastoupit před narvanou halou a užít si hlasivek svých fanoušků, musejí zabrat. Borussia sice v předchozím kole podlehla Torcidě, ale to nemusí vůbec nic znamenat. Rozhodně to bude zápas, kde si nikdo nic nedaruje a bodovat budou chtít oba týmy.

TIP : 1 0 pokud bude duo Mašek, Mašek v kondici – Orli jsou z formy.

 

Pátek 14.12.2018   20:00 Jelimáni : Alpa Pro Team

Alpa se v minulém kole konečně dočkala a brala první tři body v sezoně po souboji s Buldoky. Jelimáni, rozstříleli Topolku a překročili desetibrankovou hranici. Takže v tomto zápase půjde hlavně o to jak k tomu týmy přistoupí. Alpa by mohla využít získané sebevědomí, naopak Jalimání ho mají dost a pokud by zápas podcenili, tak by mohla Alpa bodovat podruhé, aneb jak se říká s jídlem roste chuť. Necháme se překvapit.

TIP : 1 Jelimáni chtějí hrát o titul a zápas nepodcení.

 

Pátek 14.12.2018   20:45 FC Vandráci : Lokomotiv

Tady by se dalo hned na začátku napsat, že předpokládaný výsledek by měla být remíza. Lokomotiv je totiž majitelem hned čtyřech remíz V tomto kolo to však bude jinak. Pokud chtějí Vandráci přezimovat na prvním místě, tak jim sice remíza může stačit, ale na druhou stranu, přece jenom, lépe se chrní v zimním brlohu s větším náskokem a tedy pocitem většího klidu. To jim však může znepříjemnit Lokomotiv, protože jejich případní výhra je může v tabulce posunout až na čtvrté místo při velmi dobré konstelaci hvězd.

TIP : 1 pokud chtějí Vandráci přezimovat na prvním místě.

 

SLUŽBA : 12.12. – Alpa Pro Team, 13.12. - Alpa Pro Team, 14.12. – Topolka

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty