Pozvánka 10. kolo SuperLigy

on . Posted in Články

Středa 16.1.2019 19:00 J-Elita : Borussia

V rámci tabulky po podzimní části, dělí tyto týmy pouze tři body, takže tento zápas bude vlastně o bodů šest. Pokud vyhrají Jelita, tak se hodně přiblíží branám finalfour, pokud však Borussia tento zápas zvládne, tak se máme v jarní části ještě na co těšit, protože vrchní část tabulky bude hodně našlapaná a o účast ve FF se bude ještě hodně bojovat.

TIP : 1 Jelita si pohlídají druhé místo v tabulce.

 

IMG 1471

 

 

 

Středa 16.1.2019 19:45 FC Balonka : FC Mellis

Za Balonku nastupují hodně houževnatí chlapci, takže ani v tomto zápase nedají nic zadarmo. FC Mellis již prakticky v této sezoně o nic nejde. FF je příliš daleko a sestupové pozici se jich netýkají, takže by se mohl hrát pěkný, ničím nesvázaný fotbal, který by mohl přinést spoustu branek a hezkou podívanou.

TIP : FC Mellis bude chtít ještě živit myšlenku na FF.

 

Středa 16.1.2019 20:30 CLD : Red Eagles

Z kuloárů jsme zaslechli, že CLD posílilo a budou chtít tedy pozlobit i favority. Z druhého úhlu pohledu je to pro Orly povinnost, vyhrát tento zápas, protože jestli chtějí i nadále věřit v účast ve FF, tak musí bodovat a remíza k tomu stačit nebude.

TIP : 2 Red Eagles bude chtít vlétnout do jarní sezony s roztaženými křídly.

 

Čtvrtek 17.1.2019 19:00 Sexy Bad Boys : Buldoci

Oba týmy budou zcela jistě po podzimní přestávce odpočinutí, ale otázkou je kdo bude mít větší touhu po vítězství. Sexíci, pokud jim osel přinese štěstí, tak by mohli urvat tři body a razantně se posunout v tabulce směrem nahoru. Možná by mohli i začít okupovat tkzv. bednu. Nebudeme ale spekulovat a počkáme si, jak to dopadne. Buldoci nejsou rozhodně z těch týmů co stahují kalhoty před brodem.

TIP : 2 Sexy Bad Boys, budou chtít začít jarní sezonu úspěchem.

 

Čtvrtek 17.1.2019 19.45 Vandráci : Topolka

Možná by se na první pohled zdálo, že jde o jasný zápas. Opak však může být pravdou. Vandráci pokud chtějí myslet na prvenství, tak si nemohou dovolit zaváhat. Naopak Topolka může hrát v klidu, protože ji o nic nejde. To však neznamená, že nebude chtít vyhrát. V tomto zápase se máme skutečně na co těšit. Dravé mládí se potká se zkušenými matadory, kteří mají ve svých řadách navíc Brazilskou kvalitu, nedej bůh, když přijde i Bulhar TIP : 1 Vandráci budou chtít uhájit první místo v tabulce.

 

Čtvrtek 17.1.2019 20:30 Jelimáni : Slavoj

Podzim přál více Jelimánům a jejich začátek sezóny byl neuvěřitelný, bude to tak i v novém roce ? To se dozvíme ve čtvrtek, protože je prověří tým mladých nadějí ze Slavoje. Pokud bude Jelimán tak efektivní, jako na začátku podzimní sezóny, pak by mohl Slavoj sfouknout jak svíčku. Ale pokud bude Slavoj ve formě a bude reprezentovat i jejich ikona, která jak jsme si všimli je stále ve vztahu, tak to bude bitva o každý centimetr na hřišti.

TIP : 1 Král Jelimán se pokusí utrhnout první tři body, hned z kraje jara .

 

Pátek 18.1.2019 19:00 TJ Exit84 : Talpy

Talpy se v podzimní části seznamovaly s terénem, se stylem hry, zkrátka se učily. Rozhodně bych je tedy nepodceňoval, protože fotbal umí a je jen otázkou času kdy získají první skalp. Ovšem Exiti jsou zkušeným týmem, který by rád pootevřel brány FF a tohle je jeden z těch malých krůčků pro člověka, ale velký pro lidstvo. Jestli ten krůček Exit udělá, se dozvíme hned v pátek TIP : 1 Tj Exit 84, protože ještě stále mají šanci zasáhnout do bojů o FF.

 

Pátek 18.1.2019 19:45 Sidemen : Torcida

Hed druhý zápas pátečního večera bude hodně zajímavý. Sidemen po rozpačitém začátku podzimní sezóny, stahoval nabraný handicap a nyní taktéž klepe na vrátka FF. Jejich soupeř přezimoval na prvním místě s náskokem šesti bodů, ale ten náskok se může buď navýšit nebo snížit. Uvidíme, zda se Sidemenům uzdravily posily a budou zdatným soupeřem. Rozhodně to však bude vrchol pátečního večere a tento zápas si nenechte ujít.

TIP : 0 jasná remízka, která hodně zamíchá kartami FF.

 

Pátek 18.1.2019 20:30 FC Katr : Alpa Pro Team

Oba týmy z druhých míst. Katr od vrchu a Alpa ze spodní části. To však nemusí vůbec nic znamenat. Jde jen o to, kdo a jak využil přestávky k tréninkům, které se nyní projeví na hřišti. Pokud Alpa trénovala, tak může Katr pěkně potrápit, pokud však trénoval i Katr, tak to bude jako kočka s myší, nahoru, dolu. No necháme se překvapit, jak moc vzali pánové zimní přípravu vážně.

TIP : 1 Katr, kluci jsou v laufu a budou chtít zůstat na bedně.

 

 

 

 

SLUŽBA : 12.12. – Katr, 13.12. - Katr, 14.12. – CLD

 

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty