Pozvánka 11. kolo Superligy

on . Posted in Články

Středa 23.1.2019 19:00 Red Eagles : Sideman

Sidemani sice v minulém kole ztratili body s favoritem soutěže Torcidou, ale to nic neznamená, určitě si budou chtít spravit chuť. Orli zatím trošku tápou, protože v minulém kole podlehli CLD. Jestli však chtějí pomýšlet na FF, tak by měli zabrat a bodovat, protože jinak se jim brány FF uzavřou.

TIP : 2 Sideman bude chtít pohlídat pozici a zajistit si tak účast ve FF.

 

round11

 

 

 

Středa 23.1.2019 19:45 Borussia : CLD

Borussia chodí na zápasy, prakticky vždy v pěti lidech a bez střídání zvládnou sehrát velmi kvalitní zápasy. CLD pro jarní sezonu posílilo a naopak na lavičce již mají i nějaké borce na střídání. V minulém kole navíc získali skalp orlů, tak uvidíme jak moc sebevědomí borci budou a zda urvou i další body. Pokud však nepohlídají duo M + M, tak to bude trošku jako při výlovu rybníka.

TIP : 1. Borussia – CLD sice posílilo, ale bodovat bude Mladá Boleslav.

Středa 23.1.2019 20:30 Talpy : Balonka

Poslední středeční zápas je zápasem posledních dvou celků v tabulce. Dočkají se již tento týden Talpy svých prvních bodů ? V minulém kole sehráli velmi zajímavé utkaní s TJ Exit a přesto, že to tak nevypadá, tak byly zdatným soupeřem. Balonka naopak ztratila s FC Mellis. Pokud dovezou Talpy nějaké hráče na střídačku a budou hrát, tak jako v minulém týdnu, už by to mohly být první body.

TIP : 0 A první bod pro Talpy.

Středa 23.1.2019 21:15 Red Eagles : Borussia

Dohrávka podzimního kola. V minulém roce se bohužel tento zápas neodehrál pro velkou marodku orlů. Teď tedy poměří síly oba týmy po odehraných zápasech. Uvidíme kdo bude mít více sil. Rozhodně však nepůjde o taktickou bitvu, ale o velice rychlý a technicky náročný zápas.

TIP : 0 Jde o to, který tým bude mít více sil po prvních odehraných zápasech.

 

Čtvrtek 24.1.2019 19:00 Slavoj : Katr

Oba týmy v předchozím kole své zápasy nezvládly a přišly tak o možnost bodovat. Oba týmy od sebe dělí pouze jeden, jediný bod. Takže tohle utkání se bude hrát prakticky o bodů šest. Myslíte, že o nic nejde. Tak to se mýlíte. Půjde o hodně a to hlavně o to, kdo po tomto kole bude okupovat třetí příčku.

TIP : 1 Slavoj, bude chtít jít na medailovou pozici a dostat se před Katr.

Čtvrtek 24.1.2019 19.45 Buldoci : Jelimáni

Budoci zatím v této sezoně hledají recept na soupeře, se dvěma body uzavírají tabulku a čeká je tým z vrchních pater. Byť by se zdálo, že půjde o jasně očekávatelný výsledek, tak opak je pravdou. Buldoci jsou velmi houževnatý tým, který dokáže hodně kousat a pokud ho král Jelimán se svou družinou podcení, tak může Budlok poprat první tři body.

TIP : 2 Jelimáni a jejich král budou hrát o posun v tabulce nebo udržení druhého místa.

 

Čtvrtek 24.1.2019 20:30 Alpa Pro team : FC Vandráci

Alpa v minulém kole překvapila a brala plný počet bodů proti favorizovanému Katru. Vandráci jsou však ještě o pár příček výše a rozhodně nedají Alpě nic zadarmo. Můžeme se těšit na velmi důrazné utkaní, kde se bude bránit každý metr, ale zároveň se můžeme těšit na rychlé brejky, útočníků z obou týmů. Takže ve finále půjde hodně o to jak podrží své týmy jejich brankáři. A v tomto případě je kvalita na obou stranách.

TIP : 2 FC Vandráci, mají našlápnuto vyzkoušet si první ligu a pohlídají si to .

Pátek 25.1.2019 19:00 Torcida : TJ Exit 84

Hned první páteční duel začne pěkně zostra. Torcida zatím z deseti odehraných zápasu, prohrála jen jednou. Exit je před branami FF a pokud by se stal zázrak a Torcidu by porazili, tak by se velmi přiblížili ke svému snu, hrát před nabitou halou, za potlesku rodinných příslušníku a svých dívek. Jak vidíte, je skutečně o co hrát. Jestliže tedy chcete vidět rychlý, technický fotbal, tak neváhejte a přijďte do haly.

TIP : 1 Torcida, kluci hrají letošní sezonu velmi pěkný fotbal a takřka nemají konkurenci.

 

Pátek 25.1.2019 19:45 FC Mellis : J-Elita

Dle historických výsledků by to měl být zápas Davida s Goliášem. Jenže Jelita v minulém kole nebodovala a mohla tak utrpět jejich sebevědomí. Pokud se však pánové dali dohromady, tak by měli bodovat, protože propast mezi FF a zbytkem světa je skutečně hodně veliká. Pokud se sejde kvalitní sestava FC Mellis, tak mohou favorita potrápit, ale to by se nesměli složit při první obdržené brance.

TIP : 2 J-Elita , nemohou si už zaváhaní dovolit a budou chtít potvrdit formu.

 

Pátek 25.1.2019 20:30 Lokomotiv : Sexy Bad Boys

Vůbec nedokáži odhadnout, jak se bude tento duel odvíjet. SBB mají vždy rozpačité začátky a přesto, že si v minulém kole poradili s Buldoky, tak moc přesvědčivé to nebylo. Lokomotiv může v letošním ročníku dosáhnout na svůj historicky nejlepší výsledek, postavení v tabulce. Takže za mě bude brát body ten, kdo bude mít větší chtíč, větší morálku, rychlé nohy a tvrdou střelu.

TIP : 0 Slušivý výsledek pro oba týmy.

 

 

SLUŽBA : 23.1. – TJ Exit 84, 24.1. – TJ Exit 84, 25.1. – Náhradní služba

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty