Pozvánka na 12. kolo Superligy

on . Posted in Články

Středa 30.1.2019 19:00 Sidemen : Borussia

Dvanácté kolo nám začne pěkně zostra. Oba týmy preferují útočný fotbal, bohatý na goly. Borussia si zatím drží druhou příčku s náskokem tří bodů před třetím, Sidemen je zase tři body před branami FF, takže se dá říct, že v tomto zápase půjde o šest bodů, protože, když Sidemen vyhraje, tak může i nadále živit myšlenku na finálový galavečer. Jde však o to, zda ubrání smrtící brejky Borussie, chlapci z Mladé Boleslavy ses tím moc nemažou a padá jím to tam jedna báseň.

TIP : 2 Borussia, hrají útočný fotbal a i bez střídání si dokáží se soupeřem poradit.

round12

 

 

Středa 30.1.2019 19:45 FC Meliss : Talpy

Jižanský tým plný temperamentu, proti nováčkovi soutěže, který nemůže stále najít návod jak na soupeře a zatím je i v jarní části stále bez bodu. Otázkou je, zda objeví recept na borce z jižní Kalábrie a podaří se jim urvat první body, tedy alespoň bodík. Pokud zápas nepodcení a přijedou s nabitou lavičkou, tak by mohli naopak , zlatavě opálení borci zápas podcenit a nadělit tak Talpám první úspěch.

TIP : 1. Meliss – přesto, že je každý zápas těchto borců jiný, tento duel zvládnou.

Středa 30.1.2019 20:30 J-Elita : CLD

Jelítka si v minulém kola poradila s Melisskou, naopak CLD dostalo dosti naloženo od Borussie. Jde tedy pouze o to zda borci z CLD nebudou psychicky rozložení a nepůjdou do zápasu ve stylu je nám to jedno. Pokud budou mít dosti sil a to nejen těch psychických, tak by mohli vybojovat, alespoň bodík. Na druhou stranu i pro Jelítka je tento zápas dosti důležitý, protože výhra je posune zase o kousek blíže k branám FF.

TIP : 0 A si první remízka této sezony v Sueprlize.

 

Čtvrtek 31.1.2019 19:00 Sexy Bad Boys : Jelimáni

Oba týmy v minulém týdnu nadělovaly. Sexíci nadělili Lokomotivu dvanáctku a Jelimáni nadělili Buldokům třetí bod v sezoně, asi nějaký novoroční dárek. V tomto kole se však potká druhý se třetím a jak dobře víme, tak postupové pozice jsou jen dvě, takže tento zápas nám tak trošku napoví, kdo by mohl v další sezoně okusit Superligu a srovnat se tak s lepšími soupeři.

TIP : 1 sexy Bad Boys jedou na výherní vlně, chtějí být na bedně a poprat se o postup .

Čtvrtek 31.1.2019 19.45 FC Vandráci : Slavoj

Vandráci si zatím zcela bez problémů drží první místo, dá se říci, že skoro po celou sezonu, až na pár zaváhání. Naopak Slavoj je v této sezoně mistr remízových utkání, na svém kontě jich má k dnešnímu dni již pět. Měl by to být tedy zápas s jasným vývojem, kdy by měli udávat tempo Vandráci, ale nikdy nevíš, jak se vyspí ikona Slavoje, která se po zranění vrátila do hry, takže vše může být jinak.

TIP : 1 FC Vandráci si jdou pro postup do superligy a nic je nezastaví

 

Čtvrtek 31.1.2019 20:30 Katr : Buldoci

Katr hraje v posledních kolech trochu rozpačitě. Jedna remízka, jedna prohra v rámci posledních dvou kol svědčí o tom, že tým není zcela v herním klidu. Teď je čeká zápas s Buldoky, kteří v minulém kole urvali další bod a jak se říká s jídlem roste chuť. Budou Buldoci i nadále při chuti a znepříjemní svou důraznou hrou další bodový zisk Katru ? Určitě půjde o velmi bojovné utkání kde jeden druhému nedaruje ani centmetr.

TIP : 1 Katr bude chtít zabojovat o postup mezi nejlepší .

Pátek 1.2.2019 19:00 FC Balobka : Torcida

Pokud se Balonka hned na začátku týdne začne modlit k fotbalovým bohům a na jejich oltář přinese dost zajímavých a hodnotných darů, pak by to mohlo být pod deset golů. Pokud však božstvo neosloví s prosbou o pomoc, pak to bude jako vraždění jehňátek v zavřeném chlívku. Nechci nijak podceňovat sílu Balonky, chraň bůh, ale Torcida je letos hodně silná a tudíž tahle bitva Davida s Goliášem, nemůže dopadnout jinak než výhrou Goliáše.

TIP : 1 Torcida, kluci hrají letošní sezonu velmi pěkný fotbal a takřka nemají konkurenci.

 

Pátek 1.2.2019 19:45 Tj Exit 84 : Red Eagles

Exit, Orel, Exit, Orel a stále dokola. Nevím, opravdu nevím jak by mohl tento zápas dopadnout. Exit má mladý výbušný tým, Orli zastupuje mládí a zkušenost v celku dobře namíchaném poměru. Otázkou tedy je , kdo se lépe připraví a to nejenom po fyzické stránce. Orli posouvá výhra blíže k branám FF. Exit vyhrát musí, pokud chce na FF ještě pomýšlet. Rozhodně to bude zápas, který stojí za to vidět.

TIP : 0 Oba týmy se podělí o body a půjdou dál.

 

Pátek 1.2.2019 Lokomotiv : Topolka

Lokomotiv dostal sice v minulém kole nadílku zcela nevídanou, ale i přesto si drží šesté místo o bod před Topolkou. Borci z Topolky jsou po minulém týdnu odpočatí a zcela jistě nadržení na ten krásně modrý kulatý nesmysl. Jak jsem zaslechl z kuloárů, tak některým borců připadá náš hrací míč jako tableta viagry a nemohou od něho odtrhnou oči. Takže teď už chápeme, že jim to tak lepí a chtějí ho mít stále pod kontrolou, bude to však stačit na rozjetou lokomotivu ?

TIP : 1 Lokomotiv, letos se jim daří a vypadá to na nejlepší výsledek v historii ligy.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty