Superliga – Pozvánka na 13. kolo

on . Posted in Články

Středa 6.2.2019 19:00 Talpy : Jelita

Talpy se sice zápas od zápasu zlepšují. V minulém kole prohrávali již v první minutě, ale první poločas dotáhli k remízovému výsledku. V druhém poločase však došli síly a nakonec prohráli. Jelítka si v kole minulém poradili s CLD a poskočili tak na druhé místo v tabulce. Dá se tedy předpokládat, že i v tomto zápase budou dominovat. Pokud si Talpy nepřivezou pár kousků na střídačku, tak to bude jako na Matějské pouti.

TIP : 2 Jelita si asi zastřílí a zajistí si tak další tři body v tabulce.

 

13

 

Středa 6.2.2019 19:45 CLD : Sidemen

Co lokál dal, tým, který v jarní části překvapil. Prohra v minulém kole nemusí nic znamenat, ale teď jdou proti sidemenům, kteří čekají na zaváhaní týmů před nimi, ale dokázali si poradit i s Borussí, urvali cenný bodík a to se počítá. Pokud chtějí myslet na galavečer 16.3.2019, tak nesmí tento zápas podcenit a stále mají šanci bojovat o večer, večerů, show, které Milovice nepamatují.

TIP : 2 Sidemen, chlapce z Čelákovic stále láká finalfour a nic nevzdávají.

Středa 6.2.2019 20:30 Torcida : Mellis

Oba týmy v minulém kole brali tři body. Torcida po utrápeném začátku zabojovala a vyřachla Balonku. Mellis obral o body Talpy, i když první poločas byl remízový. Torcida zatím jasně dominuje Superlize a to pouze s jednou ztrátou tří bodů z podzimní části. A tak to i zůstane, půjde pouze o to v jakém složení borci z Horek přijedou a jak moc se rozhodnou nadělovat. Pokud usoudí, že je na čase vrátit se do prosince 2018 a užít si znovu vánoce, pak dostane Melleska spoustu dárečků, jen nevím zda se jí to bude líbit.

TIP : 1 Torcida bude dominovat a Melliska si bude muset utřít slzičky.

 

Čtvrtek 7.2.2019 19:00 Topolka : Sexy Bad Boys

Jak dobře Topolka na začátku sezony začala, tak nyní to s ní jde z kopce. Jak jsem slyšel z kuloárů, tak vedení abdikovalo a Topolka je tudíž bez managerského vedení. A právě tahle skutečnost by mohla hrát Sexíkům do jejich růžových not. Pokud se sejdou jako v posledních zápasech, tak by mohli rozstřílet Topolku rozdílem třídy, byť v minulém kole podlehli o kuličku Jelimánům

TIP : 2 Sexy Bad Boys budou chtít být na bedně a urvou tři body .

Čtvrtek 7.2.2019 19.45 Jelimáni : Katr

Tohle bude velice zajímavý duel, protože se potkají tým na druhém a třetím místě v tabulce s rozdílem jednoho bodu. Nu a jak dobře víme, tak postupové pozice do SUPERLIGY jsou jen dvě, takže se dá říci, že ten kdo tento duel zvládne, tak má našlápnuto měřit síly s těmi nejlepšími a to stojí za to bojovat do poslední minuty, dechu. Oba týmy v minulém kole vyhráli, ale tady to rozhodně remízový zápas nebude. Vidím to na velkou přestřelku stejně jako, když Limonadový Joe vstoupil do baru a objednal si colalokovu limonádu.

TIP : 1 Král Jelimán, vrátí porážku Katru z podzimní část.

 

Čtvrtek 7.2.2019 20:30 Buldoci : Vandráci

Souboj týmů z různých pater tabulky. Vandráci na prvním místě s dvaceti sedmi body a pak Buldoci z druhého konce tabulky s body pěti. Budou chtít Vandráci potvrdit, že nemají ve druhé lize konkurenci a porazí Budloky rozdílem třídy ? Nebo Buldoci předvedou výkon, který obere lídra o body. Jak víme, tak Buldoci jdou do každého zápasu naplno a rozhodně bych je být Vandráky nepodceňoval, protože umí také parádně kousnout.

TIP : 2 Vandráci potvrdí svou dominanci ve druhé lize a s Buldokem si poradí .

Pátek 8.2.2019 19:00 Borussia : TJ Exit 84

Tak tenhle zápas bude zcela jistě šlágrem kola, ptáte se proč ? Podívejte se na tabulku střelců SUPERLIGY. První tři místa okupují právě pánové z Borussie. Navíc Borussie hraje vždy útočný fotbal a spoléhají na jednoduchou taktiku, vždy dát o gol více než soupeř, což se jim většinou daří a proto jsou na třetí příčce zajišťující final dour. Exit je může potrápit, ale musel by hrát trpělivě a zodpovědně, protože i oni myslí hlavně na útok a brání se tak nějak sporadicky. Takže vyhraje ten, kdo dá o gol více, ale můžete se těšit na souboj v duchu hvězdných válek, když konfederace utočila na hvězdu smrti. Bude to zkrátka masakr.

TIP : 1 Borussia bude chtít napravit zaváhání z minulého kola a udržet si tak třetí místo v tabulce.

 

Pátek 8.2.2019 19:45 Red Eagles : Balonka

Orli si i při velké marodce v minulém kole poradili s Exite, i když to neměli vůbec jednoduché, nakonec urvali tři body. Balonka naopak srdnatě bojovala s Torcidou a jako jeden z mála týmu si neodnesli desetibrankový příděl, takže klobouček. Přesto, že Balonce takřka o nic nejde a chlapci jsou smířeni s odchodem do druhé ligy, tak to, ale neznamená, že do zápasů nedají vše, ba naopak, vždy se rvou jako lvi o každý balon a dopředu je žene touha po vítezství, stejně jako Russella Crowea ve filmu Gladiátor.

TIP : 1 Red Eagles musí tento zápas zvládnout a potvrdit tak, že má velký zájem být součástí velkého dne, tedy fianl four.

 

Pátek 8.2.2019 20: 30 Alpa Pro team : Lokomotiv

Alpa si v minulém kole odpočinula a snad nabrala dost sil na to utkat se s rozjetou Lokomotivou, protože ta si v minulém kole poradila s Topolkou a nadělila jim bůra. Rozhodně nemůžeme čekat remízový výsledek, protože tenhle zápas na závěr týdne rozhodně nebude o tom, že by se jeden či druhý tým smířil s jedním bodíkem. Každý che urvat body tři a půjde jen o to, kdo bude mít více fotbalové drzosti, sil a chuť po vítezství.

TIP : 2 Lokomotiv, letos mají velmi úspěšnou sezonu a budou chtít v tabulce nahoru.

 

 

SLUŽBA : 6.2. 2019– Borussia, 7.2.2019 – Borussia, 8.2.2019 – Torcida

 

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty