Superliga – Pozvánka na 14. kolo

on . Posted in Články

Středa 13.2.2019 19:00 TJ Exit 84 : CLD

Exiti si minulý týden odpočinuli, velká marodka a pracovní vytížení, jim nedovolilo odehrát zápas s Borusií. Takže pokud jsou zdraví, mohli by se pokusit potrápit borce z lokálu, kteří v minulém týdnu získali skalp Sidemneů, což je velmi cenná záležitost. Oba týmy do sebe dělí pouze tři body, takže bude rozhodně o co hrát. Exiti, jestli chtějí pomýšlet na FF, tak musí vyhrát a v dohrávce porazit Borussi, jinak se jejich šance rozplynou navždy. Jak však víme, tak CLD nedá svou kůži rozhodně zadarmo.

TIP : 0 Bude to velká přetahovaná, která skončí druhou remízkou v první lize.

 

14

 

Středa 13.2.2019 19:45 Talpy : Torcida

Talpy to mají letos těžké. Pár posledních zápasů sice srdnatě vzdorovali, ale pak už to tam padalo jako po másle. Ani v tomto zápase to nebudou mít jednoduché. Torcida se letos usadila na prvním místě a nebude ho chtít opustit, takže vlastně půjde jen o to jak moc golů padne. Talpy by musely hrát takzvaný Prešovský beton, aby to nedopadlo jako minulý týden s Jelítkama.

TIP : 2 Torcida bude asi hodně nadělovat.

Středa 13.2.2019 20:30 Mellis : Red Eagles

Orli si v minulém kole, byť ne zrovna v ideální sestavě poradili s Balonkou. Melliska měla soupeře z jiné planety a podlehli borcům z Chorvatska rozdílem třídy. Půjde tedy hlavně o to jak se sejdou a zda budou psychicky vyrovnaní. Pak by to mohlo být zajímavé utkání z obou stran. Orli musí bodovat, aby si udrželi postupovou příčku do FF. Mellisce sice o nic nejde, protože účast ve FF je už jen v teoretické rovině, to však neznamená, že nebudou chtít vyhrát. Bude to zkrátka hodně zajímavý zápas.

TIP : 2 Red Eagles má Melissce co vracet z podzimní části.

 

Čtvrtek 14.2.2019 19:00 Sexy Bad Boys : Katr

Oba týmy v minulém kole braly plný počet bodů. Rúžovky si poradily s Topolkou, Katr vyřachl Jelimány. Oba týmy z vrchních pater tabulky a dělí je od sebe pouhé čtyři body. Ptáte se kdo bude úspěšnější v tomto zápase ? Těžko říci, ale pokud SBB nastoupí v plné palbě včetně dvou oslů na střídačce, tak mohou Katr potrápit a oloupit je o tři body. Což By SBB v případě výhry a správné konstelace hvězd mohlo posunout na třetí místo v tabulce.

TIP :  1 Sexy Bad Boys – chlapci chtějí na konci sezony fotku na bedně.

Čtvrtek 14.2.2019 19.45 FC Topolka : Alpa Pro Team

Týmy jejichž výkonnostní grafy se ubírají každý jiným směrem. Topolka měla dobrý začátek, ale nyní jde zápas od zápasu ve svých výkonech dolů a dolů. Na druhou stranu Alpa, ta jde nahoru. V minulém kole si poradila s rozjetou Lokomotivou a myslím si, že i tento zápas ovládne. Topolka teď nemá šťastné období a jak vidno tak se ve svých výkonech tak trošku hledá a to bude právě kámen úrazu i v tomto zápase.

TIP : 2 Alpa Pro Tým se zlepšuje zápas od zápasu a vyloupí pokladnici Topolky.

 

Čtvrtek 14.2.2019 20:30 Vandráci : Jelimáni

Zápas, který může do budoucna zamíchat s postupovými kartami do Superligy. Tento zápas bude hlavně o tom chtíči postoupit o level výše a srovnat se s lepšími týmy. Takže vyhraje ten, kdo bude mít odvahu postoupit a dokázat si tak sobě a celému týmu, že celou dobu bojují o to, aby se stali králi druhé ligy a dostali tak šanci postoupit do SUPERLIGY. Tým pro, který je to výzva, zkrátka tento zápas ovládne a vyhraje.

TIP : 1 Vandráci budou chtít zůstat na první příčce i nadále a budou chtít postoupit do SUPERLIGY.

Pátek  15.2.2019 19:00 Jelita : Sidemen

U Sidemenů to v poslední době nějak vázne. V posledním kole prohráli s CLD a tak jak měli našlápnuto do FF, tak se jim více a více vzdaluje. Ještě sice mají teoretickou možnost o FF bojovat. To by si však museli poradit s Jelítky, což nebude vůbec lehké. Jelítka hrají v poslední době v absolutní pohodě a i se silnějšími soupeři si umí poradit. Můžeme se však těšit na velmi rychlý a pohledný fotbal se spoustou golů na obou stranách.

TIP : 1 Jelítka – Sidemen není poslední dobou ve své kůži..

 

Pátek 15.2.2019 19:45 Balonka : Borussia

Balonka má naše sympatie, přesto, že se ji podařilo za celou sezonu urvat jen tři body, tak rozhodně své zápasy hraje vždy naplno a nikdy nic nevzdává. Bohužel to však na rychlonožky z Borussie ani v tomto kole stačit nebude. Najezdy rodiny Maškových doplněno o další šikulky z Mladé Boleslavy dokáží roztočit pěkný golový kolotoč a jinak tomu nebude ani v zápase s Balonkou. Spíše půjde o to na kolika golech tyto nájezdy dokáže Balonka zastavit.

TIP : 1 Borussia si lehkým krokem s Balonkou poradí.

 

Pátek 15.2.2019 20: 30 Lokomotiv : Slavoj

Lokomotiv je oproti jiným sezonám v laufu. Nyní jsou na pátém místě o bod právě před Slavojem, takže případná výhra jednoho či druhého, znamená, že Slavoj, lokomotivu odsune za sebe a nebo si lokomotiva udrží svou pátou příčku i nadále. Lokomotiv v minulém kole podlehl Alpě a Slavoj odpočíval, otázkou je kdo tedy bude mít více sil, zvládnout toto utkání. Dle mého názoru se bude zápas přelévat z jedné strany na druhou ,ale nakonec dojde na dělbu bodů.

TIP :  0 týmy se rozejdou dělbou bodů a tudíž budou mít spokojený víkend.

 

 

SLUŽBA : 13.2. 2019– Topolka, 14.2.2019 – Sidemen, 15.2.2019 – Topolka

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty