Superliga – Pozvánka na 15. kolo !!

on . Posted in Články

Středa 20.2.2019 19:00 Borussia : FC Meliss

Borussia si v klidu hlídá pozici pro FF. Navíc má ještě dva zápasy k dobru, takže se v klidu může vyhoupnout na druhou pozici. Melissce sice o nic nejde, protože účast ve FF, má takřka jen teoretickou, to však neznamená, že dá svou kůži zadarmo. Můžeme se tedy těšit na velmi útočný fotbal a rozhodně bude padat spoustu golů.

TIP : 1 Borussia si s Melliskou pohraje a zdolá je se suchým dresem.

 

Round15

 

 

Středa 20.2.2019 19:45 Sidemen : TJ Exit 84

Tak tohle bude velmi zajímavý souboj a podívaná. Oba týmy mohou ještě bojovat o FF, takže tady se rozhodně nic nedaruje. Půjde hlavně o to v jakých sestavách týmy nastoupí. Jestli to nepodcení a rýmička již bude na ústupu, tak by to mohlo být hodně pohledné utkání plné zvratů. Protože, ten kdo urve všechny body z tohoto zápasu, tak se přiblíží k branám FF, takřka na dostřel.

TIP : 0 Oba si pěkně rozdělí bodíky, aby se zbytečně nehádali.

Středa 13.2.2019 20:30 Red Eagles : Talpy

Red Eagles by měli napravit zaváhání z minulého týdne, kdy darovali body Melissce. Takže v tomto zápase půjde hlavně o to jak , který tým k zápasu přistoupí. Talpy rozhodně nedávají body zadarmo, i když to tak může vypadat. Vždy se perou o každý balon a rozhodně chtějí hrát fotbal, takže pro orly to rozhodně nebude zadarmo a pokud budou hrát disciplinovaně, s respektem a chtíčem po vítězství, tak budou mít tři body.

TIP : 1 Red Eagles bude chtít napravit zaváhání z minulého týdne.

 

Čtvrtek 21.2.2019 19:00 Alpa Pro Team : Sexy Bad Boys

Růžovky v minulém kole vydřeli remízu s Katrem a odnesli si jeden bod. Alpa jde kolo od kola na horu, v minulém kole si vychutnala Topolku a to hodně vysoko. Třináct golů byl opravdu nářez a z kuloárů víme, že Alpa tekla proudem. Teď to však bude trošku jiné sousto. Sexíci nejsou žádné zhýčkané buzničky, ale jedná se o tvrdé jádro našich pěti procentních chlapců, kteří umí zatnout nehtíček do zádiček soupeříčka. Nu bude se na co dívat !

TIP : 2 Sexy Bad Boys , bude chtít jít na medailovou pozici.

Čtvrtek 20.2.2019 19.45 Katr : Vandráci

Oba týmy v minulém kole remizovali. Tohle však bude souboj, soubojů o první místo v tabulce druhé ligy. Otázkou tedy je, kdo bude po tomto zápase kralovat druhé lize a bude mít našlápnuto srovnat se s těmi nejlepšími v Superlize. Jeden i druhý tým disponuje dobrou obranou a smrtícími útočnými brejky. A právě dnes se ukáže, který tým je efektivnější .

TIP : 2 Vandráci si budou chtít udržet pozici leadera.

 

Čtvrtek 20.2.2019 20:30 Slavoj : Topolka

Topolka přišla o vedení a jde to s ní s kopce. V předešlém kole dostala nařezáno od Alpy a ani v tomto kole to nebude mít jednoduché. Slavoj jde s formou opět nahoru a bude chtít dokázat, že patří do vrchních příček tabulky, takže Topolce nedá rozhodně nic zadarmo ! Protože výhra je může posunout ku předu a teoreticky může Slavoj ještě zabodovat o bednu, která bude řádně oceněna.

TIP : 1 Slavoj, v minulém kole porazil Lokomotiv a na vítězné vlně bude chtít surfovat i nadále.

Pátek 22.2.2019 19:00 CLD : Balonka

Balonka minulý týden odpočívala, tak uvidíme zda jim to pomohlo a bude to stačit na kluky z lokálu, ti sice v minulém kole podlehli východu, ale to nic neznamená. Oběma týmům již prakticky o nic nejde. Balonka se těší na účast v druhé lize a CLD již do bojů o FF zasáhnout nemůže, ale spadnout také ne. Takže se oba týmy půjdou bavit fotbalem a to je to, oč tu půjde především.

TIP : 1 CLD, kluci z lokálu si budou chtít udělat radost a zastřílí si.

 

Pátek 22.2.2019 19:45 Torcida : Jelita

Druhý páteční zápas nám asi nabídne to nejlepší ze superligy, protože se potká jednička a dvojka. Pokud by Jelítka zápas zvládla, tak se i s dohrávkou mohou posunout na první místo a to už je výzva. Jenže Torcida nejsou žádní nazdárci a svou srst nedají jen tak levně. Jak zápas dopadne je ve hvězdách, ale těšit se můžeme na rychlý kombinační fotbal s patřičnou dávkou tvrdosti a bojovnosti. Jestli chcete vidět skutečně hodně dobrý zápas, tak zde nemůžete chybět. Vstupné ZDARMA, byť za Torcidu hraje hráč, který nastupoval za Spartu Praha i v lize mistrů a dal housličky, víte komu ?

TIP : 1 Torcida potvrdí pozici vedoucího celku tabulky.

 

Pátek 22.2.2019 20: 30 Buldoci : Lokomotiv

Již jsem to psal několikrát. Lokomotiv prožívá zatím svou nejlepší sezonu za celou dobu co hrají ligu a to by v tom byl čert, aby si neudělali zase o něco hezčí páteční večer. Buldok to je soupeř houževnatý, vytrvalý a disciplinovaný. Bude to však stačit na rychlého a bystrého zajíce ? Nu necháme se překvapit, kdo v této bitvě druhů vyhraje a kdo překvapí.

TIP : 2 lokomotiv bude chtít poskočit v tabulce o pár pater výše.

 

 

SLUŽBA : 20.2. 2019 – Jelimáni, 21.2.2019 – Jelimáni, 22.2.2019 – Slavoj

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty