Superliga – Pozvánka na 16. kolo !!

on . Posted in Články

Středa 27.2.2019 19:00 Torcida : Red Eagles

Oba týmy si v minulém kole poradili se svými soupeři. Byť Torcida měla soupeře o poznání kvalitnějšího, i tak si s celkem Jelit poradila a upevnila svou pozici v tabulce. Orli porazili vysoko poslední celek tabulky, ale teď je čeká soupeř z jiné dimenze. U Orlů jde hlavně o to, kolik se jich sejde. Pokud jich bude dostatek a budou hrát disciplinovaně, tak by mohli Torcidu potrápit, pokud však zvítězí individualismus, pak pobere všechny body Torcida.

TIP : 2 Torcida si s Orly poradí a dál bude kralovat na prvním místě.

ROUBND16

 

Středa 27.2.2019 19:45 Jelita : TJ Exit 84

Zápas kde je stále o co hrát. Pro účast ve final four je ve hře stále šest týmů a do konce této sezony ještě tři kola, které mohou se vším ještě pořádně zamíchat. Pokud tedy chtějí Jelita jistotu FF, měly by vyhrát a pojistit si tak vstupenku mezi nejlepší. Pokud by totiž zaváhali, tak se může situace značně zkomplikovat, protože jistou vstupenku má pouze Torcida.

TIP : 1 Jelita si poradí a nedopustí, aby jim někdo vzal zlatý lístek do FF.

Středa 27.2.2019 20:30 Balonka : Sidemen

Balonak hraje tuto sezonu v klidu, nikam se netlačí, smířeni s tím, že příští sezonu budou hrát druhou nejvyšší soutěž. Sidemen však pod tlakem bude, protože jestli che myslet na to, že otevře brány FF, musí tento zápas vyhrát a stahovat náskok týmu před nimi. Otázkou tedy je , zda Sidemen nepodcení houževnatého soupeře z Bronxu, protože pak by mohli borci z Balonky překvapit a oloupit Sidemena o velmi potřebné body.

TIP : 2 Siedemen musí vyhrát, jestli chce doufat, že může bojovat o FF.

 

 

Čtvrtek 28.2.2019 19:00 Sexy Bad Boys : Vandráci

Sexy zlobivý chlapci dostali v minulém týdnu na prdýlku od Alpičky, ani tento týden pro ně nebude jednoduchý. Protože je čeká Vandrák, který se dozvěděl o odměně za první místo a nebude si ji chtít nechat ujít. Na druhou stranu i za třetí místo je slušný peníz a pokud tedy chtějí zlobivý kluci myslet na nakup nových růžovoučkých trenýreček, budou muset zabrat.

TIP : 2 Vandráci budou chtít zpět první místo a s ním spojenou naditější odměnu.

Čtvrtek 28.2.2019 19.45 Alpa Pro Tým : Slavoj

A potkávají se nám týmy, které v tabulce dělí jen jeden bod a výhra jednoho či druhého může přiblížit tým na bednu a s tím spojenou odměnu. Můžeme se tedy těšit na souboj o každý metr trávníku, protože oba týmy preferují útočný fotbal. Půjde hlavně o to, kdo bude mít větší hlad po vítězství a po vypsané odměně na stupních vítězů.

TIP : 0 Dojde k dělbě bodů.

 

Čtvrtek 28.2.2019 20:30 Topolka : Buldoci

Kouzlo nejstaršího týmu ligy se poslední dobou vytrácí. Na začátku sezony to vypadalo na boj o bednu, ale jarní sezonu jsou borci úplně mimo. Budeme věřit, že povstanou z popela jako bájný Phoenix a alespoň v další sezoně budou zase zdárně reprezentovat. V tomto kole se však budou muset sklonit před urputností Buldoka a pokud bude Buldok kousat, tak jim Topolka bude muset přenechat i své místo v tabulce.

TIP : 2 Buldoci jdou do sebe, v závěru sezony se jim začíná dařit a navíc nebudou chtít skončit na chvostu.

Pátek 1.3.2019 19:00 Talpy : Borussia

Talpy v této sezoně vytvořily nový rekord ligy v podobě 203 obdržených branek, během jedné to ještě neukončené sezony. Sympatické na těchto borcích však je, že nikdy nic nevzdávají a to i přesto, že dostanou v průměru 14 golů v zápase. Oni moc dobře vědí, že sbírají zkušenosti, které v příštím roce zúročí v druhé lize a tam budou kralovat. Borussia si poradí a jde snad jen o to jak moc mají borci silné sociální vnímaní.

TIP : 2 Borussia si s Talpou poradí a upevní si pozici pro FF.

 

Pátek 1.3.2019 19:45 Meliss : CLD

Jeden i druhý tým během sezony značně posílil. Můžeme se tedy těšit na pěknou řežbu. Oba týmy preferuji silový fotbal, takže rozhodně nikdo, nikomu nic nedaruje. Dá se tedy předpokládat, že mimo golů padne i dost žlutých karet. Pokud by byl tento zápas v nabídce Fortuny tak malé kurzy najdete hlavně v počtu střelených golů 5 a více a druhý nejmenší kurz bude u obdržených karet. Rozhodně se ,ale v hale stavte, protože vidět a slyšet jižanskou hantýrku, stojí rozhodně za to !

TIP : 1 Meliss , ještě stále doufá, že může bojovat o FF a bude chtít vyhrát tento zápas.

 

Pátek 1.3.2019 20: 30 Lokomotiv : Jelimáni

Papírově jasným favoritem Jelimán, který by měl lokomotivu zatlačit zpátky do depa a odvést si tři body. Realita však může být zcela jiná. Nevím zda král Jelimán a jeho poddaní ztratili motivaci, nebo co se v týmu děje, ale body poslední dobou rozdávají jako na běžícím páse. Slyšel jsem však, že na ostrov krále Jelimána dorazila zásilka modrých pilulek, která by měla Jelimány postavit nejenom na nohy. Nu uvidíme zda zvítězí mládí nebo nadopovaný Jelimán.

TIP : 2 Jelimán, pokud bude chtít bojovat o postup a nevzdá to už před příchodem do haly.

 

 

SLUŽBA : 27.2. 2019 – Jelimáni, 28.2.2019 – Jelimáni, 1.3.2019 – Slavoj

 

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty