Superliga – Pozvánka na 17. kolo !!

on . Posted in Články

Středa 6.3.2019 19:00 Sidemen : Meliss

Na začátek 17 tého kola tu máme tak trochu šlágr kola. Melisse prakticky už o nic nejde, protože do final four by se mohla dostat již jen zcela teoreticky. Na opačné straně barikády je však Sidemen, který má svůj osudu ve svých rukou, tedy spíše nohou. Protože pokud vyhrají, tak mají reálnou šanci bojovat ještě o účast ve FF. Uvidíme tedy jak si borci s vhozenou rukavicí poradí. Těšit se však můžeme na rychlý, kombinační fotbal, ve kterém nikdo nic nedaruje, protože účast ve FF a možnost vyhrát zajímavé ceny je hodně velké lákadlo.

TIP : 1 Sidemen musí vyhrát, pokud chce přemýšlet o účasti ve FF.

 

17 round

 

Středa 6.3.2019 19:45 TJ Exit 84 : FC Balonka

Dvě kola před koncem Superligy a Balonka už tak trošku tuší, že ji v příštím roce čeká o poznání jednodušší soutěž, tedy druhá liga . To však neznamená, že tito borci dají Exitu něco zadarmo. I přesto, že vědí, že je jejich osud zpečetěn, tak nic nedají zadarmo a bojují od posledního hvizdu. Takže jestli si Exit myslí, že to bude procházka jarní zahradou, tak by se mohli hodně zmýlit. Ani jednomu týmu už o nic nejde a právě proto by se mohl hrát velmi pohledný fotbal.

TIP : 1 TJ Exit 84 si s Balonkou poradí a urve další tři body.

Středa 6.3.2019 20:30 Red Eagles : Jelita

Čím více se blíží konec sezony, tím více se orli trápí. Změní se něco v tomto zápase, který je , dá se říct zápasem o všechno ? Orli musí vyhrát, aby mohli pomýšlet na FF a nespoléhat na výsledky týmu, kteří jsou tabulce za nimi. Jelitům už stačí jen jeden bod, aby měli jistotu účasti v klání o velmi zajímavé ceny. Takže v tomto zápase půjde skutečně o hodně a půjde hlavně o to, kdo to ustojí psychicky. Bude tedy silnější orel nebo jelito ? To se dozvíme ve středu v posledním zápase.

TIP : 2 Jelita, budou si chtít pojistit FF a jak víme jistota je 34 bodů.

 

Čtvrtek 7.3.2019 19:00 Jelimáni : Topolka

Jak jsem psal již několikrát Topolka je v herní krizi. Po odchodu managamentu a po řežbě o značku Topolka, tedy kdo bude i nadále vlastnit tento historicky veleznámý brand jde Topolka tak trochu do kopru. Nemít nahrané body z podzimní části, tak si myslím, že by dnes byli na chvostu tabulky. V minulém kole sice jen tak , tak porazili Budloky o jedinou branku, ale na Jelimány to stačit nebude. Ti jsou namlsání po výhře s lokomotivou a vědí, že mohou urvat hodně zajímavou cenu, takže si s Topolkou poradí.

TIP : 1 Jelimán si bude chtít pohlídat třetí místo a prize money.

Čtvrtek 7.3.2019 19.45 Slavoj : Sexy Bad Boys

Opět velmi zajímavý zápas. Slavoj se může při zaváhání Jelimánů, vyhoupnout na třetí místo a urvat tak finanční odměnu, ale nebude to rozhodně zadarmo, protože pokud by vyhráli Sexíci, tak mohou jít před Slavoj a stále v posledních dvou kolech mohou živit myšlenku hrát o finanční bonus. Takže v tomto zápase uvidíme jaký tým má větší chtíč po tom umístit se na bedně a vylepšit si týmový rozpočet pro další sezonu.

TIP : 2 Sexy Bad Boys si udrží páté místo v tabulce.

 

Čtvrtek 7.3.2019 20:30 Buldoci : Alpa Pro Team

Dva týmy, které jsou takřka nevyzpytatelné. Alpa dle svých výsledků prezentuje Matějskou, protože to je jak na houpačce. Jednou dole, jednou nahoře a každý zápas je vždy zcela jiny. To Buldoci, přesto, že jsou na konci tabulky, tak vždy bojují do poslední vteřiny a ani v tomto zápase to nebude jinak. Něco mi říká, že si Buldok půjde pro další tři body a přeleze hranici deseti bodů, ale spíše to vypadá na remízový zápas a dělbu bodů.

TIP : 0 Jasná remízka a viděl bych to tak 3 : 3 .

Pátek 8.3.2019 19:00 Borussia : Torcida

Pokud jste celý týden seděli doma, tak teď rozhodně hoďte zadnicí a přijďte do haly. Ptáte se proč ? Protože tohle bude šlágr pátečního večera. Dalo by se říci, že Torcidě o nic nejde, protože mají účast ve FF jstou, takže by to mohlo být na pohodu. Opak je však pravdou, oni Ti kluci od splitu chtějí zkrátka vyhrát každý zápas a Borussia to bude mít hodně těžké. Jak jsem psal již výše. Na jistotu účasti ve FF je potřeba 34 bodů, takže ani Borussia to ještě nemá jisté. Pokud tedy jistotu chce, musí urvat tři body. Opravdu se máte na co těšit !

TIP : 2 Torcida je zkrátka ve formě a momentálně nemá moc konkurenci

 

Pátek 7.3.2019 19:45 CLD : Talpy

Sympatický nováček Talpy, který taktéž ví, že v krutých vodách Superligy po tomto ročníků končí a bude bojovat v nižší soutěži. CLD již žádný sestup ani postup nehrozí, maximálně se mohou o kousek posunout v tabulce, takže by mělo jít o pohodový zápas, kde si není co dokazovat, ale naopak si užit pohodový zápas bez potřebné tvrdosti, rvavosti. Zkrátka to bude na pohodu a oba týmy si užijí jeden ze svých posledních zápasů v tomto ročníku.

TIP : 1 CLD si dojde pro tři body a spraví si chuť po minulém týdnu, kde dostali nařezáno.

 

Pátek 7.3.2019 20: 30 Katr : Lokomotiv

Katru to letos šlape, dobře poskládaný tým kde je prezentováno dravé mládí a zároveň vyzrálá fotbalová zkušenost. Na druhé straně stabilní Lokomotiva, které to letos také šlape a zatím je to jejich bezkonkurenčně nejlepší sezona za celou historii klubu. Tady se nic zadarmo darovat nebude, oba týmy mají kvalitu, takže půjde hlavně o zodpovědnost a chtíč. Zkrátka ten kdo více touží po vítezství a vylepšení klubových tabulek, vyhraje.

TIP : 1 Katr může jít na prvního fleka a stát se tak poprvé ve své klubové historii mistrem a to si nenechá ujít.

 

 

SLUŽBA : 6.3. 2019 – Talpy, 7.3.2019 – Talpy, 8.3.2019 – Meliss

Download from BIGTheme.net free full premium templates

1.liga - Nejlepší střelci

1.liga - Hráč zápasu

1.liga - Žluté karty

2.liga - Nejlepší střelci

2.liga - Hráč zápasu

2.liga - Žluté karty